Yeni Dönem Fragmanıyla Baş Karıştıran Yargı’da Neler Olabileceğine Dair Teorileri Değerlendiriyoruz!

kolluk

New member
Yargı geçtiğimiz Mayıs ayında dönem finali yapmış, yayınlanan kısımla de büyük bir ses getirmişti. Zira Ceylin’in birini öldürdüğünü düşünen izleyici, onun öldürdüğü kişinin Ilgaz olduğu gerçeğiyle karşı karşıya kalmıştı. Üstelik tam da birbirlerine kavuşmuşken! Ortadan aylar geçti, bugün yayınlanan yeni dönem fragmanıyla izleyicinin başı yandı desek yeridir.

Gelin fragman daha sonrası yeni dönemde gerçekleşebilecek teorilere bir arada göz gezdirelim:


Şimdi de hazırsanız fragmanın akabinde izleyicinin düşündüğü yeni dönem teorilerini inceleyelim.


#1 Tahminen de boğuşma kararında Ilgaz nitekim ölmüştür. Fragmanda Eren, Ilgaz’ı kendisinin getirdiğini söylüyor.


#2 İzleyici çok dikkatli. Lakin burada dönem finaline gidecek olursak, Eren’in öfkesini her bir mimiğiyle görmüştük diye hatırlıyorum. Burada bahsedilen özetle yaşanan olaylar farklı vakit içinderda tahminen de.


#3 Bu da bir öbür seçenek. Şayet tek bir meyyit var ise ve bu kişi Ilgaz değilse, birinci yorumdaki üzere Ilgaz nerede diyebiliriz, o denli değil mi?


$ Bu teoride eksik kalan kısım ortada en az bir ceset olması. Yani Ceylin bu kere nitekim öldürmüş olabilir. Hatta tahminen de öldüren kişi Ilgaz’dır.Ama bir oyun olabilir mi?


#5 Dönem finalini hatırlıyorsunuz değil mi?


Burada Ceylin bir oyun oynayacakken, ona bir oyun oynanması ihtimali üzerinde durmuş izleyici.


Sonuçta Yekta üzere bir faktör var.


Onu tüm bu yaşananların ortasında yok saymak, Yargı için olağandışı bir durum üzere.


Belki de Ceylin Ilgaz’ı, kendini ya da başka sevdiklerini korumak için oyun oynayacakken, en sevdiğini kaybedeceği bir oyunun içine girmiştir?


#6 Genel fikir Ilgaz’ın ölmediği tarafında. Fakat hakikaten yani Yargı olay örgüsünde Ceylin ya da Ilgaz’ın başına bir iş bir kötülük gelmeden olaylar gelişemiyor mu?


#7 Bir plan var diye düşünüyoruz genel olarak, bakalım aslında neler olacak?Sizin iddianız ne? Yargı’da olaylar sizce nasıl gelişecek? Yorumlarda buluşalım!
👇