Yengesiyle bir arada Olan Adamdan Derya’nın Yasak Aşk Zincirine Müge Anlı ve Esra Erol’da Bu Hafta Yaşananlar

kolluk

New member
Geçtiğimiz hafta Müge Anlı ile Tatlı Sert, Esra Erol’da ve Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programlarında yaşanan çarpıcı olayları derledik. Bakalım bu hafta hangi öyküler bizleri şoke etti?


4 çocuğunu ve eşini terk edip TikTok’ta tanıştığı 15 yaşındaki çocukla kaçan Gülizar geçtiğimiz gün Esra Erol’da programında hayatının şokunu yaşadı. Yayına bağlanan Şahin’in babası Gülizar’la ilgili şaşırtan argümanlar ortaya attı.


Hafta içi her gün ATV ekranlarına gelen Müge Anlı’da eşini öldürmekle suçlanan Derya üçlü bağlantı ve ihanet itiraflarıyla gündem olmuştu. @maviberesiz isimli Twitter kullanıcısı ile Luis Berder isimli Facebook kullanıcısı güçlerini birleştirdi ve Derya’nın yasak aşk şemasını oluşturdu!


Müge Anlı ile Tatlı Sert programında günlerdir ortadan olmayan Erdal Sakız’ın akıbeti araştırılıyordu. Bugün ise Anlı, üç çocuk babası Erdal Sakız’ın arabasının ortasında vurulmuş biçimde meyyit olarak bulunduğunu duyurdu. Sakız’ın yasak aşk yaşadığı Nergis’in kelamları ise programa damga vurdu, toplumsal medyada gündem oldu.


Esra Erol’da bir daha bizi şok eden bir olay yaşandı. Sevim isimli 14 yıllık evli 3 çocuk annesi karısını aramak için gelen Ali Beyefendi, eşinin toplumsal medyadan tanıştığı Resul ile kaçtığını tez etti. Resul’un eşi ise gebeyken aldatıldığını ve hem kendinin birebir vakitte bebeğinin hayatını etkileyecek durumlar yaşadığını söylemiş oldu.


Zihinsel manisi bulunan 25 yaşındaki kızı Melike’nin, 11 yılda 30’dan fazla kere konuttan kaçtığını, kimi vakit meskene gebe kalıp geldiğini söyleyen anne, Müge Anlı’dan yardım istedi. 3 farklı erkekten 4 çocuğu olan Melike, hayat öyküsüyle Müge Anlı ile Tatlı Sert’e damgasını vurdu.


4 çocuğunu ve eşini terk edip TikTok’ta tanıştığı 15 yaşındaki çocukla kaçan Gülizar günler daha sonra Esra Erol’da verdiği sonucu deklare etti. Eşiyle yüzleşen Gülizar’ın sonucu ne oldu?


Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına katılan 32 yaşındaki Rukiye, eşi ve eltisiyle ilgili akıllara sakinlik veren kimi argümanlar ortaya attı. Eşiyle yengesinin birlikte olduğunu belirten Rukiye’nin anlattıkları bir yandan ağızları açık bırakırken öteki yandan eşi Yılmaz’ın savı da şaşırttı.