Yargı 45 Kısım Tek Modül İzleme Ekranı: Yargı Son Kısım Tek Kesim Full İzle

kolluk

New member
Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi Yargı, dün akşam 45. kısmıyla ekranlara geldi. Dram, heyecan ve aksiyonun asla son bulmadığı Yargı’da neler yaşandığı merak konusu. Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in başrollerinde olduğu dizi, Ay İmal imzası taşıyor. Kaçıranlar ve bir daha izlemek izlemek isteyenler için; 45. kısım tek modül full izleme ekranı…


Sema Ergenekon’un kaleme aldığı ve Ali Alim’in yönettiği Yargı, yeni dönemde bir daha fırtınalar estirmeye devam ediyor.


Yargı son kısımda; Ceylin için artık yanıtlara ulaşma vakti gelmiştir. Ancak tüm bu yanıtlar Serdar hadisesi ile ilgilenen Ilgaz’ı ilgilendirmeyecektir.


Ceylin ailesi ve adalat içinde sıkışıp kalmıştır. bununla birlikte işinde ve bağında dengeyi kurmakta zorlanan Pars’ın prestiji, “yasak aşk” skandalı ile sarsılmak üzeredir.


Pars bir başka yandan Arda olayı yüzünden gerilen Derya-Ceylin münasebetini de dengelemek durumundadır.


Yeni ofisinde eski hoş günlerini tekrar yaşamanın hayalini kuran Yekte, geçmişten gelen bir sır ile alt üst olacaktır.


Davanın farklı noktalarından ele alan Ilgaz ve Ceylin, tıpkı noktaya hakikat süratle ilerlerken çakışacaklarını bilmemektedir. Aldıkları her bilgi, sırtlarında kambura sebep olacaktır.


Yargı Geçtiğimiz Kısımda Neler Oldu?Serdar’ın vefatı herkesi şaşkına çevirmiştir. Ilgaz cinayete dair bilgileri araştırırken, Ceylin her şeyden bihaber biçimde yardıma gereksinimi olan bir arkadaşına koşar. Ama Aylin başta olmak üzere ailesinin kendisine sergilediği tuhaf hareketlere mana veremez.

Yekta, Serdar’ın öldürülmesini kendi lehine çevirip karşısındaki dörtlüye yeni bir savaş açmaya hazırlanır. Lakin kendi ömrünü alt üst edecek bir gerçek ile yüz yüze geleceğini bilmemektedir. Pars, Rafet’in peşine düşmek isterken öteki bir yandan Derya’ya yardım etmek için uğraşır.

Ilgaz ve Celin birbirlerinden habersiz farklı gerçeklere ulaşmaya çalıştıkları esnada, çabucak hemen kavuştukları huzurun tadını çıkartmak isterler. Ama bir daha beklenmedik bir biçimde öğrenecekleri bilgi hayatlarını alt üst eder.


Yargı 45. Kısım Tek Kesim Full İzleme Ekranı


YARGI SON KISIM TEK MODÜL FULL İZLEME EKRANI