Yalı Çapkını’nın Pelo’su Buçe Buse Kahraman, Gelen Yorumlara İsyan Etti!

kolluk

New member
Star TV’de cuma akşamları yayınlanan Yalı Çapkını dizisi gerek konusu, senaryosu gerek de gerçek bir kıssadan hayat bulan karakterleriyle dikkat çekiyor. Dizide, sevgilisinin evli olduğunu bile bile ilgisini sürdüren Pelo karakterine hayat veren Buçe Buse Kahraman, seyircilerin yaptığı yorumlardan bezdi.


Yalı Çapkını, gerçek bir hayat kıssasına dayanıyor.


Tecrübeli oyuncu takımı ve ahengi izleyiciye geçen başrol karakterleri de bu kıssada gerçek algısını güçlendiriyor. Antepli varlıklı bir ailenin şımarık üyesi Ferit Korhan ve Antep’te kız çocuğu olması niçiniyle baskıyla büyümüş, hiç tanımadığı Ferit’le isteği haricinde evlenen Seyran’ın öyküsünü anlatan dizide kıssa dozunda dram ve komedisiyle seyirciyi içine alıyor.


Ferit ve Seyran’ın kıssasında evlilik zoraki olunca Ferit daha birinci geceden sevgilisini eşiyle tanıştırmıştı.


Pelo, karakteri Ferit’e olan saplantılı aşkını evliliğe karşın sürdürmeye karar vermişti. Ferit’in de Pelo’dan vazgeçememesi devir periyot tansiyonlara, kıskançlıklara yol açarken, ikilemler de karakterlerin peşini bırakmıyor.


Çevresinden ve ailesinden gizlediği bağını yaşamaya devam eden Pelo, izleyiciye o kadar gerçek geçmiş ki toplumsal medyada yapılan yorumlar, genç oyuncu Buçe Buse Kahraman’ı bıktırma noktasına gelmiş.


Genç oyuncu Buçe Buse Kahraman, ekranlarda birinci Çarpışma dizisiyle görünmüştü. daha sonrasında Yasak Elma’da Yıldız’ın eski eşlerinde Halit Argun’un küçük kızı Lila karakteriyle ünlenmişti.


Uyanış Büyük Selçuklu, Baş Belası ve Ben Gri üzere dizilerde de rol alan oyuncu şimdilerde Yalı Çapkını dizisinde Pelo karakterine hayat veriyor.


Yalı Çapkını’nda sevgilisi evli bulunmasına karşın münasebetini sürdüren bir karakteri oynayan Buçe Buse Kahraman, Youtube’da Yasemin Döngel’in sunduğu “Yasemince İtiraflar” programına konuk oldu.


“Kötü yorumlar var” diyen genç oyuncu, bu mevzuda izleyicilere “Yapmayın” derken, “Bizler de hisleri olan insanlarız. kimi vakit epey zalimce eleştiriliyor ve her şeydilk evvel karşıdaki insan işini yapıyor, bu da işin bir kesimi. Onu karakterden ayırmak gerekiyor. Onu da körü körüne bağlanan insanların birden fazla yapamıyor. Lakin bizler aslında uygun insanlarız” diye isyan etti.