Xiaomi telefon sahiplerini sevindiren gelişme

BarnaBi

Global Mod
Global Mod
Xiaomi telefon sahiplerini sevindiren gelişme Akıllı telefonlar bir müddetdir ömrümüzün vazgeçilmez bir modülü. Bağlantıdan tutun bankacılık süreçlerine kadar neredeyse her iş için taşınabilir cihazlarımızı kullanıyoruz. Bu niçinle kullanıcılar, telefonlarının yalnızca özellik manasında değil, yazılım olarak da aktüel olmasını istiyor.

Ne yazık ki Android kullanıcıları bu mevzuda biraz daha şanssız. Lakin teze göre Xiaomi’nin kullanıcılara bir muştusu var. Gelen sızıntılar hangi Xiaomi akıllı telefon modellerinin MIUI 13 güncellemesi alacağını ortaya çıkardı.

Hangi Xiaomi telefonlar MIUI 13 alacak?

Güncelleme konusunda hali hazırda Android rakiplerinin bir adım ötesinde olan Xiaomi, çalışmalarına sürat kesmeden devam ediyor. Kısa mühlet evvel MIUI 12.5 sürümünü makul modellere dağıtmaya başlayan şirket, artık de MIUI 13 için üzerinde çalışıyor. Digital Chat Station’ın haberine bakılırsa, işletim sisteminin son sürümü şu an test kademesinde.

Fakat akıllardaki asıl soru ise güncellemenin hangi telefonlarda indirilebilir olacağı. DCS, bu mevzuda da muştuyu verdi! Şirkete yakın bir kaynaktan alınan bilgiye nazaran, MIUI 13 son iki yılda piyasaya sürülen tüm Xiaomi telefonlara gelecek. İster amiral gemisi olsun, ister orta sınıf fark etmeksizin tüm telefonlar güncelleme alacak. İki yıldan daha eski modellerin ne olacağı ise şimdilik gizemini koruyor.

Mi Mix 4 bir birinci olacak

Bu haftanın başında ortaya çıkan bir öteki sızıntı ise yaklaşan Mi MIX 4 modeliyle ilgiliydi. bir müddetdir sessiz olan serinin merakla beklenen telefonu olan Mi Mix 4, şirketin MIUI 13 ile piyasaya sürdüğü birinci model olacak. Telefon kısa müddet içerisinde çıkacak ve teknik özellikleriyle göz dolduracak.

Pekala siz bu hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce merakla beklenen işletim sistemi, kullanıcıları şad etmeyi başaracak mı? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın.