Viral Olmuştu! Esra Erol’da ‘Bu Yaşta Dul Kalamam’ Diyerek Çığlık Atan Ceylan Doğum Yaptı

kolluk

New member
Geçtiğimiz yıl Kasım ayında gebe haliyle Ramazan’la bir arada meskenlerinden kaçıp sokaklarda yaşayan Ceylan, Esra Erol’a gelip yardım istemişti. Ceylan’ın Esra Erol’da bağırarak “Bu yaşta dul kalamam” dediği anlar da toplumsal medyada viral olmuştu. Aylar daha sonra ise Esra Erol, Ceylan’ın doğum yaptığını duyurdu.

Gelin ayrıntılara bakalım!

Geçtiğimiz Şubat ayında Esra Erol’un programına katılan Ceylan’ı hatırlıyor musunuz? Ceylan, 18 Kasım’da Ramazan’la birlikte konuttan kaçtıklarını ve sokaklarda kaldıklarını söyleyerek Esra Erol’dan yardım istemişti.

Ailesinden sevgi görmediğini ve baskı kurulduğu söyleyen Ceylan annesinin 3 aylık bebeğini aldırmasını istediğini tez etmişti. Bu ortada, Ceylan ve Ramazan’ın aileleri kendilerini de reddetmişti.

Anne Azize, canlı yayına telefonla bağlanmıştı ve Ceylan’ı kovmadığını, kendisinin gittiğini belirtmişti.

hemen sonrasında da Ceylan, “Onların sonucu bizim umurumuzda değil. Biz birbirimizi sevdikten daha sonra onların biri de gelse kulunu da gelse ayıramayacaklar” demişti ve o toplumsal medyada viral olan bağırışına daima birlikte şahit olmuştuk.

Ceylan’ın “Bu yaşta ben dul kalamam” diyerek çığlıklar atması herkesi güldürmüştü. O anları izleyebilirsiniz:

Aradan aylar geçtikten daha sonra ise dün Esra Erol, Ceylan’ın anne olduğunu duyurdu. Ceylan ve Ramazan çiftinin kız çocukları dünyaya geldi.