Tozluyaka 22. Kısım Tek Kesim İzleme Ekranı: Tozluyaka Son Kısım Tek Kesim Full İzle

kolluk

New member
Ekranların en sevilen gençlik dizilerinden Tozluyaka, dün akşam 22. kısmıyla seyirci karşısına çıktı. Yaz döneminde FOX’ta büyük muvaffakiyetler elde eden dizi, genç ve dinamik oyuncu takımı ile her kısım seyircisini kendine çekmeye devam ediyor. NTC Medya imzası taşıyan Tozluyaka’nın 22. kısmını kaçıranlar ve bir daha izlemek isteyenler için; Tozluyaka son kısım tek kesim full izleme ekranı…


Başrollerinde Emre Kınay, Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın, Begüm Birnazarann ve Kaan Mirac Sezen üzere isimlerin yer aldığı Tozluyaka, dün akşam 22. kısmıyla ekranlardaydı.


Tozluyaka son kısımda; Derya’nın evlenmesi ile son derece sarsılan Lider, kırgınlığını saklamaz. Bilmediği şey ise Derya’nın kalbinde sadece kendisinin olduğudur.


Bunun zarurî bir evlilik olduğunu bilse bile bu durum yeni kararlar almasını engelleyemez. Öncü’yü durdurmaya çalışacak kişi ise beklenmedik bir isimdir.


Ali, Arap ve Zeyno, Mavi’nin onu terk eden ailesini aramaya koyulurlar ancak büyük bir hayal kırıklığına uğrarlar. Ali büyük bir seçim yapmak zorunda kalır.


Yapacağı seçim fark etmese bile saklı bir kapının kilidini açacaktır. Berk’in bile farkına varamadığı saklı hisleri ortaya çıkar.


Tozluyaka Geçtiğimiz Kısımda Neler Oldu?Derya ile evlenmek isteyen Kenan her yolu deneyecektir. Vicdan azabının tabanında olan Derya ise güç anların ortasındadır. Her şeyi netleştirecek karar Derya’dan çıkacaktır.

Önder ve Derya içindeki alakayı öğrenen Ali buna epey şaşırtmıştır. Bir yandan annesi ve sevdiği adam varken, başka yanda babasının ömrü kelam konusudur. Berk ise babasını kaybetme korkusu ile karşı karşıya kalır. Bu durum onu Derya ile yüz yüze getirir.

Bu durumların yanı sıra gençler kendi dünyalarındadır. Aşklarını, heyecanlarını ve tatlı atışmalarını yaşadıkları esnada büyüklerin alacağı kararlar onların da hayatını derinden etkileyecektir.


Tozluyaka 22. Kısım Tek Modül İzleme Ekranı


TOZLUYAKA SON KISIM TEK KESİM FULL İZLE