Tozluyaka 11. Kısım Fragmanı Yayınlandı! Cemre’nin Katil Olduğunu Kimler Biliyor?

kolluk

New member
FOX’un sevilen dizisi Tozluyaka yeni kısım fragmanı yayınlandı. Yayınlanan 11. kısım fragmanında; Cemre’nin kaygıları gün geçtikçe büyümektedir. Ali ise Vefa’nın intikamını almaya kararlıdır. Konuşana kadar onu zorlamaya kararlıdırlar. Vefa’nın mezarına giden Cemre, pişmanlığıyla baş başa kalmıştır. Mavi’nin geri dönüşü ise her şeyi değiştirecek o noktadır. Pekala Tozluyaka yeni kısımda neler olacak? İşte Tozluyaka 11. kısım fragmanı ve son kısım özeti…


FOX’un en sevilen dizisi Tozluyaka dün akşam yeni kısmıyla izleyici karşısına çıktı.


Semih Bağcı’nın yönettiği ve Yekta Torun’un kaleme aldığı Tozluyaka’da olaylar durulmuyor. Emre Kınay, Dolunay Soysert, Tanyanç Ayaydın ve Kaan Mirac Sezen üzere isimlerin başrolünde yer aldığı Tozluyaka 11. kısım fragmanı ve son kısım özetine haberimiz üzerinden erişebilirsiniz.


Tozluyaka Son Kısım Özeti


Herkes katilin Kenan olduğu konusunda hemfikirdir. Kenan kendisinin katil olmadığını ispat etmek için çabalarken Cemre’den yardım ister. Vefa’nın saatinin bulunması herkesi kurtaracaktır.


Cemre, Vefa’nın saatine ulaşabilecek mi?


Cemre, saat gerçeğini öğrendikten daha sonra herkestilk evvel saate ulaşmayı aklına koyar. Huzursuz davranışları Hazal’ın dikkatini çeken Cemre, kuşkulu pozisyona düşer. Hazal ise gördüklerini ve hissettiklerini başkalarına kanıtlamaya çalışır.


Katilin kim olduğunu bilen kişi kim?


Ali her şeyden bihaber biçimde Cemre ile keyifli mesut aşk yaşarken, Zeyno ortaya çıkan sır yüzünden kendini bir planın ortasında bulur. Her şeyin ortasında Berk’in yaşadığı iç hesaplaşma, öbür acıların da ortaya çıkmasına niye olur. Cemre’nin tüm dehşetlerinin yanına bir yenisi daha eklenir. Birisi katil olduğunu bilmektedir.


Tozluyaka 11. Kısım 1. Fragmanı