Survivor’ın Dikkat Çeken Eski Yarışmacısı Yiğit Poyraz’ın Yeni İşi Aşikâr Oldu

kolluk

New member
Yiğit Poyraz Survivor 2021 yarışının en dikkat çeken isimlerinden biri oldu. Açıklamaları, müsabakadaki performansı ve taktikleriyle finale kadar yükselmeyi başaran Poyraz, Survivor’un akabinde da isminden kelam ettirdi. Magazin gündeminde kendisini gördüğümüz Yiğit Poyraz yeni işiyle gündeme geldi.

Hadi ayrıntılara bakalım…


Yapımcılığını Acun Ilıcalı’nın üstlendiği macera dolu Survivor yarışı her dönemiyle ömrümüze yeni isimler katıyor. Yarışın akabinde hala ismini duyuran isimlerden biri de elbet Yiğit Poyraz oldu.


Poyraz, 2021 yılında katıldığı Survivor’ın Gönüllüler ekibinde yarışmıştı. Hem halk oylaması birebir vakitte başarılı bir performans ile ismini finale yazdırmayı başarmıştı. İsmail Balaban’ın şampiyon olduğu dönemde Yiğit Poyraz ikinci olmuştu.


Sezon boyunca en dikkat çeken yarışmacılardan biri haline gelen Poyraz’ın ismini yarış bittikten daha sonra da sıkça duyduk.


Mehmet Ali Erbil ve Nergis Kumbaracı’nın kızı Yasmin Erbil ile yaşadığı aşk ile magazinin öne çıkan ismi oldu Poyraz.


Survivor macerasını noktalamasının akabinde modellik yapan Yiğit Poyraz yeni bir bölüme adım attı.


Kendi markasını kurma sonucu alan Poyraz kolları sıvadı. Bayan ve erkek spor mamüllerinin satıldığı bir mağaza açan eski Survivor yarışmacısı eser satışlarını da internet üzerinden yapıyor.