Sipahi Dizisinin Canan’ı Özge Gürel Kimdir?

kolluk

New member
Kiraz Mevsimi, Medcezir, Dolunay, Börü, Bay Yanlış üzere bir fazlaca üretimde rol alan Özge Gürel, yeni dizisi Sipahi ile ekranlara dönüyor. Sipahi’de Canan karakterine hayat verecek olan başarılı ve hoş oyuncu kadar ailesi de merak ediliyor. Özge Gürel’in annesi kim, kızı var mı üzere sorulara sıkça karşılık aranıyor. Özge Gürel’i daha yakından tanıyalım!


5 Şubat 1987’de İstanbul’da dünyaya gelen başarılı oyuncu, doğup büyüdüğü İstanbul’da Beykent Üniversitesi Memleketler arası Ticaret Kısmı’nı yarıda bırakarak oyunculuk üzerine eğitim almaya başladı.


Oyunculuk ve oyuncu idaresi derslerinin akabinde rol aldığı birinci imal “Kızım Nerede?” dizisi oldu.


Ardından Bizum Hoca isimli sinema sinemasında rol alan oyuncu, daha sonrasında Süper Yüzyıl’da oynayarak Rana Hatun karakterini canlandırdı.


Her ne kadar buradaki rolüyle tanınan olmasa da, Medcezir’de Ada karakterine hayat verdi.Onu Medcezir’in final yapmasından daha sonra Huzur Sokağı dizisinde izledik.


Ona popülerliğini kazandıran ve hayatının aşkıyla tanışmasını sağlayan dizi Kiraz Mevsimi oldu.


Burada Hikaye karakteriyle çook sevildi.


2017 yılında Yıldızlar Şahidim dizisinde rol aldıktan daha sonra, Birinci Öpücük isimli sinema sinemasında Bahar karakterine hayat verdi.


Hemen akabinde da bir daha hayli sevilen dizisi Dolunay’da oynadı.


Romantik güldürü ve dram çeşidinin birinci defa haricinde çıktığı Börü dizisinin akabinde, tıpkı ismi taşıyan sinema sinemasında rol aldı ve bu askeri üslubuyla da bir daha fazlaca sevildi.


Muhteşem İkili, Bay Yanlış, Hayaller ve Hayatlar dizilerinde rol alan hoş oyuncu, birebir süreçte Annem ve Kar Kırmızı sinemalarında oynadı.


Yeni dönemde onu Kaan Yıldırım ile bir arada Sipahi dizisinde izleyeceğiz.


2014 yılında Kiraz Mevsimi’nde tanıştığı Serkan Çayoğlu ile geride bıraktığımız yaz süper bir düğünle hayatlarını birleştirdiler.Bir düğün değil yalnız, birden çokydı mükemmel düğünler.


Düğün fotoğraflarına bakmaktan alamamıştık kendimizi, bakın bir daha alamıyoruz.


Adı aslında Özgecan olan hoş oyuncu, geçtiğimiz yıl babasını kaybetmişti.


Annesi Selanik göçmeni, babası Çerkes olan Gürel, ablasını kanserden kaybettikten daha sonra kanserli çocuklar başta olmak üzere yaşlılar, bayan hakları, çocuk istismarı, hayvan hakları ile yakından ilgilenmeye başlamış.


Kendini duygusal biri olarak tanımlayan hoş oyuncu, fazlaca hoş yemek yapıyormuş.


Özge Gürel’e evliliğinde mutluluklar, yeni projesinde bol reytingler dileriz!