Ramil Guliyev ticarete atıldı… İşte yatırımı

semaver

New member
AJANSSPOR-HABER

Türkiye’yi Tokyo Olimpiyatları’nda da temsil eden Dünya şampiyonu ulusal atlet Ramil Guliyev, yeme-içme dalına yatırım yaptığını duyurdu.

Ankara’da 3 şubeyle yola çıktı

Ramil, yaptığı açıklamada, 2016 yılında faaliyete geçen “Double Zero Pizza”ya pandemi devrinde katıldığını aktararak, “Şu an 3 arkadaşız ve birlikte yeme-içme bölümünde işletmeyi yürütelim istedik. Şu an Ankara’da 3 şubemiz var. Türkiye’nin her bölgesinde şubeler açmak istiyoruz. Yaygın ve erişilebilir bir marka olmak istiyoruz.” sözlerini kullandı.

‘Türkiye’ye lezzetli pizza yedirmek istedim’

Dünyanın birfazlaca ülkesinde pizza tattığını anlatan Ramil, “Sporcular yemek konusunda hassastır. İtalya’da pizzayı sevdim. Türkiye’de hamur işleri seviliyor. Türkiye’de lezzetli pizzalar yapılan yerler olsun istedim. Şu an yaptığımız pizza hayli lezzetli. Arkadaşlarımın da ortasında olduğu yemek bölümünde bir şeyler yapmak istiyordum. Artık İstanbul’da yer arıyoruz. İstanbul’da da şubemiz olsun istiyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.

Türk atletizmine gurur yaşattı

Azerbaycan kökenli Türk vatandaşı Ramil Guliyev, Tokyo Olimpiyatları 200 metre yarı finalinde serisinde 6. olarak oyunlara veda etmişti. Ramil, Londra’da düzenlenen 2017 Dünya Atletizm Şampiyonası 200 metre final yarışında 20.09 ile Dünya Şampiyonu oldu.