önümüzdeki sonbahar için tüm fiyat artışları

Hasan

New member
Turizm ve petrol sektörlerindeki artışların ardından İtalyanlar sonbaharda sigorta sıkıntılarıyla da yüzleşmek zorunda kalacak
İle ilgili Jacopo Romeo Yayınlanan 25 Ağustos 2023
şunu yap tatil İtalya’da hiç bu yazki kadar pahalı olmamıştı: benzin fiyatı hem de hızla yükseldi alışveriş Sepeti ve fabrikalar banyo yapmak. Ama ne yazık ki İtalyan ailelerin masrafları burada bitmiyor, tam tersine İtalyan ailelerin gelişiyle birlikte.düşmek birkaç tane daha beklemek lazım fiyat artışı.

Ekonomi, sonbaharda yeni fiyat artışları: sigorta maliyeti artıyor


Öncelikle şuna dikkat edinmotorlu sorumluluk sigortası. Zaten açıkladığı gibi Mutlak kullanıcılar birkaç hafta önce gelişiyledüşmek (ve düşen enflasyona rağmen) maliyetleri sigorta yeniden yükseleceklerdi.Tamamen haksız bir artışPandemi yıllarında özel dolaşımın sınırlandırılması ve trafik kazalarındaki ciddi azalma nedeniyle sigorta şirketlerinin büyük karlar kaybettiğini göz önünde bulundurursak “ – başkan ilan etti Furio TruzziBu nedenle hükümetten RC arabasının alevine ışık tutmasını istiyoruz.Bay Price’ı ve Hızlı Uyarı Komisyonunu çağırarak, makarna ve uçak biletleri için yapılanlar gibi.” Yapılan ilk tahminlere göreAipedbir poliçenin ortalama fiyatı 374 avroya yükselmelidir.

Sigortanın maliyeti: ev sigortası poliçeleri durumu


İle kötü hava ve ayrıca son aylarda meydana gelen çok sayıda fırtınanın maliyeti de ev sigortası poliçeleri. Talep çok arttı ve aynı zamanda fiyat arttı – Temmuz 2023’te 2022’nin aynı dönemine göre %9,1 daha fazla. Tüm harcama kalemleri toplandığında, Mutlak kullanıcılar tahminen sonbahar sokması aileler için yaklaşık olarak tutar Çekirdek başına 1.600 Euro.