O Kız 13. Kısım Tek Kesim İzleme Ekranı: O Kız Son Kısım Tek Kesim Full İzle

kolluk

New member
Kanal D ekranlarının son devirde revaçta olan dizisi O Kız dün akşam yeni kısmıyla ekranlara geldi. Erkan Petekkaya’nın başarılı oyunculuğu ile canlandırdığı karakterinin yanı sıra kızı Zeyno’nun yaşadıkları seyirciyi son derece etkiliyor. Kaçıranlar ve bir daha izlemek isteyenler için; O Kız son kısım tek modül full izleme ekranı…


O Kız son kısımda; Doruk gördükleri karşısında bu durumu ortaya çıkarmaktan korksa da; Zeynep’in Ozan’a karşı hislerinin önüne geçmek ister.


Sitare ve Ozan içindeki alakayı açık edip her ikisinin de sakladıkları yüzlerini Zeynep’e göstermek için harekete geçer.


Doruk ise birten Zeynep’i öperek ona karşı hislerini kelamlar olmasa da bir nevi belirli etmiştir. Ozan ise Zeynep’in yanındayken farklı bir aşkın temelini atmaya hazırlanmaktadır.


Bu sırada Kadir’in Melek’ini araması durumunu ciddiye almayan Sitare bu kişinin Müjgan olmasından kuşku eder. Lakin bu kuşkular bir yerden daha sonra katılaşınca, Kadir’i mazeret ederek Melek’i adeta avucunun içine alır.


O Kız Evvelki Kısımda Neler Olmuştu?Zeynep, yaşanılan olaylar ile birlikte Doruk’un yanındadır ve bu yakınlık giderek her insanın gözüne batmaya başlar. Kıskançlıktan gözü dönen Ozan, ‘iş anlaşmalarını’ Zeynep’e karşı kullanmaktan çekinmez. Sitare ise, Ozan’ın Zeynep’e olan hislerinin fazlacatandır farkındadır. Ozan’ın hislerini ciddiye almasa da, her zamanki üzere profesyonel davranır. Kalbinin değil, aklının sesini dinler ve aşkını değil çıkarlarını muhafazayı seçer.

Kadir, yangından daha sonra kendine geldiğinde Melek’i, Sitare’nin konutuna girip çıkarken gördüğü konusunda da ısrarcıdır ancak ne Zeynep ne de Sitare onu ciddiye almaz. Kadir, ısrarında devam etmektedir ve Melek’ine kavuşma gününü sabırsızlıkla beklemektedir.


O Kız 13. Kısım İzleme Ekranı


O KIZ SON KISIM TEK KESİM FULL İZLE