Müzikler Bizi Söyler 26 Kasım Konukları Kimler? Müzikler Bizi Söyler’in Bu Haftaki Konsepti Ne?

kolluk

New member
Kanal D ekranlarının sevilen üretimi Müzikler Bizi Söyler, bu akşam yeni kısmıyla sevenlerinin karşısına çıkacak. Müziklere, türkülere ve cümbüşe doyuran programda her hafta birbirinden ünlü isimler mikrofon başına geçiyor. Sunuculuğunu Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’nin üstlendiği Müzikler Bizi Söyler’in bu haftaki konusu ve konsepti merak konusu olmuştu. 59. kısımla izleyicilerle buluşacak eğlece programının fragmanı da pek ilgi gördü. Peki Şarkılar Bizi Söyler 26 Kasım Cumartesi konukları kim, bu haftanın konsepti ne? İşte tüm ayrıntılar…


Haftanın yorgunluğunu müzik dinleyerek atmak isteyenlerin tercihi Müzikler Bizi Söyler her hafta Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanıyor.


Yeni döneme bomba üzere başlayan Müzikler Bizi Söyler, Türk müziğinin her müziğini ve türküsünü müzikseverlerle buluşturuyor.


Her hafta olduğu üzere bu hafta da ilgi odağı olan program; Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’nin keyifli sunumuyla daha da eğlenceli hale geliyor.


Şarkılar Bizi Söyler 26 Kasım Cumartesi Konukları Kimler?Bu hafta da Müzikler Bizi Söyler stüdyosunda müzik ve kahkaha sesleri ortalığı inletecek. 26 Kasım Cumartesi Müzikler Bizi Söyler konukları; İrem Derici, Burak Bulut, Kurtuluş Kuş, Sinan Akçıl ve Erkan Petekkaya olacak.


Şarkılar Bizi Söyler 26 Kasım Cumartesi Konsepti Ne?


Şarkılar Bizi Söyler’in 59. kısmında, konsept ”Karışık Kaset” olacak.

Şarkılar Bizi Söyler yeni kısmı ile 26 Kasım Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de ekranlarda olacak…


Kanal D’nin resmi sayfalarından yayınlanan Müzikler Bizi Söyler’in yeni kısım fragmanı da pek beğenildi.


Şarkılar Bizi Söyler 59. Kısım Fragmanı