Müge Anlı’nın Doğum Gününü Kutlamak İsteyen Rahmi Özkan Kulağına Fısıldayınca Her Şey Duyuldu!

kolluk

New member
ATV’nin en sevilen gündüz nesli programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te bugün özel bir kısım vardı. Hem 3000. program olması birebir vakitte Müge Anlı’nın doğum günü olması ile dikkat çeken programda Rahmi Özkan’ın bir hareketi olay oldu. Müge Anlı’nın kulağına fısıldayarak bir şeyler söylemek isteyen Özkan, mikrofonu unutunca olay oldu. Gelin birlikte bakalım.
👇Müge Anlı’da bugün özel bir kısım başlangıcı yapıldı. 3000. kısım olmasının yanı sıra Müge Anlı’nın doğum günü olması programa damgasını vurdu.


Programın avukatı Rahmi Özkan, Anlı’nın doğum gününü kutlarken kulağına bir şeyler fısıldamak istedi lakin mikrofon olduğunu unuttu.


Kendisini öperken fısıldayarak “Her sene olduğu üzere altınımı getirdim. Onu takdim edeceğim” diyen Özkan duyulunca, Müge Anlı “Gizli konuşmalarımızın hepsi çıkıyor” diye kendisini uyardı.‘Çok teşekkür ederim. Biliyorsun, bu kapalı konuşmalarımızın hepsi çıkıyor. Bu mikrofonlar fazlaca hassas. Kulaktan kulağa söylenince…’


Bunun üstüne Özkan, “Olsun, duyulsun bu biçimde. Biz yıllardir Müge Anlı’nın her yaş gününde, o elimizde yetişen bir bebek olarak, hani bebeklere Cumhuriyet altını takılır ya, ben de bu Cumhuriyet altınını hem Müge Anlı’nın doğum günü hem 3000. programımızın başarısı için bir hatıra olarak takdim ediyorum” dedi.


Yaşanan bu olay herkesi güldürürken Müge Anlı, Rahmi Özkan’a Cumhuriyet altını ikramı için teşekkür etmeyi unutmadı.