MasterChef Son 9’un Birinci Kaptanlık Oyunu Kimin Olacak? “Seneye MasterChef Junior’a Bekliyoruz Seni”

kolluk

New member
MasterChef Türkiye bu akşam yeni kısmıyla ekranlara gelecek. Dün akşam yaşanan eleme gecesinin akabinde yeni bir haftaya başlangıç yapacak yarışmacılar, Fatma Ziya’nın yokluğunu hissederken bir öteki yandan mavi ekip kaptanı olabilmek ismine ter dökecek. Gelin bakalım MasterChef’in bu akşamki kısmında neler olacak…
👀

MasterChef’te yeni bir haftaya giriş yapıyoruz. Dün akşam yaşanan elemenin akabinde 9 kişi kalan yarışmacılar, son dönemeçlerde mavi ekip kaptanı olmak için ellerinden geleni yapacak.

Somer Şef’in yarışmacılarla ceketler hakkında konuşmaları dikkatlerden kaçmıyor.

“Önce ceket giyme, daha sonra da şampiyonluğa yürüme ihtimaliniz gitgide yükseliyor.”

Finale adım adım yürünen son haftalarda MasterChef şampiyonluk adayları son derece kuvvetli.

Bu hafta kaptan olmak isteyen yarışmacının yapması gereken şey ise en âlâ kutlama pastasını şeflerin karşısına sunmak.

her insanın adeta nefes almadan çalıştığını görüyoruz. Pasta yapmak biraz yaratıcılık, biraz da maharet işi sonuç olarak.

Pastayı yapabilmeleri için şefler yarışmacılara 58 çeşit eser veriyor. Zıt pasta yapan Yağız’ı goren şefler, “Bakış açınızı değiştirin biraz, bu biçimde olunca yaratıcı mı oluyor?” diyor.

Tadım esnasında Mehmet Şef gördüğü şeyler karşısında bir yarışmacıya “Geliyorum oğlum, savunmanı hazırla” diyor.

Fragmanın sonu ise Somer Şef’in tıpkı isme karşı “Seneye MasterChef Junior’a bekliyoruz seni” demesi herkesi kahkahalara boğuyor.

MasterChef Türkiye yeni kısmıyla bu akşam 20:00’da TV8’de!