MasterChef Burak Kaya’nın Eski Sevgilisinin Ortalığı Karıştıracak Şiddet Argümanı

kolluk

New member
Mehmet Yalçınkaya, Somer sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın heyet koltuğunda oturduğu TV8 ekranlarında seyirciyle buluşan MasterChef Türkiye’nin dikkat çeken yarışmacıların Burak Kaya’yla ilgili ortalığı karıştıracak bir argüman ortaya atıldı. Cet Benli, Burak Kaya’nın eski sevgilisinin kendisine ulaştığını söylemiş oldu ve ses kaydını yayınladı. Kaya’nın eski sevgilisinin şiddet tezi herkesi şaşırttı.

Detaylar içeriğimizde;

Mehmet Yalçınkaya, Somer sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın heyet koltuğunda oturduğu MasterChef Türkiye, yeni dönemde da tüm heyecanıyla devam ediyor. Ana takım savaşlarının bitmesiyle bir arada de tansiyonun tavan yaptığı çabalar de sürat kesmeden başladı.

Bu yılın yarışmacıları da kuşkusuz evvelki dönemlerdeki müsabakalar kadar renkli ve yetenekli… O isimlerden biri de güzelliğiyle ve halleriyle dikkat çeken Burak Kaya.

Bizler, Burak Kaya’nın yeteneğiyle öne çıkmasını beklerken daha birinci günden yaşadığı polemikler niçiniyle gündem oldu. Hatırlarsınız geçtiğimiz günlerde Mehmet Şefin Burak’a “Özür dileyeceksin” diyerek bağırması fazlaca konuşulmuştu.

Gamze’ye daima ‘Aynı yaştayız biz ancak sen çocuk üzere davranıyorsun. Çocuk üzere gidip şeflere beni ispiyonluyorsun. Senin meskene gitme vaktin gelmiş’ diyen Burak Kaya, şeflerin hududunu yükseltmişti. Gamze’ye “Gerizekalı” demesi de Mehmet şefi ziyadesiyle çıldırtmıştı.

Şimdi ise Cet Benli Burak Kaya’yle ilgili ortalığı karıştıracak savlar ortaya attı. Benli, Burak’ın eski sevgilisinin kendisine ulaştığını söyleyerek eski sevgilisinin ses kaydını yayınladı.

Burak’ın eski sevgilisi “Bana ‘O….’ diyordu. Bak sözü, sözüne. Ayna bağımlısı, kendisini aynadan alamaz. bu biçimdelerinin televizyonda olmaması lazım. Okuyorum hakkında yazılan pek hayli yorumu işte ‘oldukça güzel, fazlaca yetenekli’ fakat görünenin ardında bu biçimde bir gerçek var. Umarım kimsenin canını yakmadan ayrılır.” tabirlerini kullandı.

Ayrıca eski sevgili, Burak Kaya’nın boğazını sıktığını ve ailesine şikayet ettiğini belirtti.