Mahkum’un Psikopat Karakteri İsmail Hacıoğlu Hangi Diziyle Anlaştı?

kolluk

New member
Son olarak Mahkum dizisinde uzunluk gösteren İsmail Hacıoğlu, ekranlardan uzun müddet uzakta kalamadı. Dizisinin final yapmasının akabinde kısa bir süre geçmişken, ünlü oyuncunun yeni bir üretimle el sıkıştığını öğrendik. Oyuncu pek de uzağa gitmeyerek bir daha FOX ile anlaşmış. Pekala İsmail Hacıoğlu’nun yeni dizisi ne olacak? İşte ayrıntılar…


Kaynak: https://www.birsenaltuntas.com/dizi/i…

Ekranların en sevilen başarılı oyuncularından İsmail Hacıoğlu, yeni bir dizi için yapımcılarla el sıkıştı!


Son olarak 29 Ekim’de final kısmıyla ekranlara gelen Mahkum dizisinde adeta ekranları ve toplumsal medyayı sallayan İsmail Hacıoğlu, kısa bir ortanın akabinde çalışmalarına başladı.


Hacıoğlu, Tıpkı Mahkum dizisinde olduğu üzere MF Üretim ile mutabakat sağladı. 36 yaşındaki ödüllü oyuncunun yeni projesi “Taçsız Prenses” oldu.qualitydergisi.com

Volkan Keskin’in direktörlüğünü yapacağı Taçsız prenses dizisinde Hacıoğlu ile birlikte Yağmur Tanrısevsin’in yer alacağı konuşuluyor.


İsmail Hacıoğlu’nun Evgin Öğretmen olacağı dizide, Tanrısevsin’in rolü çabucak hemen açıklanmadı. Dizinin öbür oyuncuları da daha muhakkak değil.


hemen çabucak hazırlık etabında olan dizinin oyuncu takımının yıl sonuna kadar tamamlanması bekleniyor. Yeni yılda çekimlere başlanmasıyla, dizi bahar aylarında ekrana gelecek.