Leyla ile Kanat Neler Planlıyor? Duy Beni’nin 11. Kısmında Neler Olacak?

kolluk

New member
Televizyonun en hayli izlenen dizilerinden biri olan Duy Beni, her hafta Star TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Yayınlandığı birinci günden beri geniş bir hayran kitlesine sahip olan dizinin başrollerinde Caner Topçu, Rabia Soytürk, Berk Hakman, Sümeyye Aydoğan üzere isimler bulunuyor. Her kısmıyla seyirciyi ekrana kilitleyen dizinin yeni kısmında yaşanacak olaylar ise merak ediliyor. İşte Duy Beni 11. kısım fragmanı ve son kısımda yaşanan olaylar.

Star TV’nin sevilen dizisi Duy Beni, son kısmında yaşanan olaylarla izleyiciyi ekrana kilitlerken 11. kısım fragmanıyla da herkesi meraklandırdı.

Dizinin 10.bölümünde Ekim ve Kanat artık aşklarını herkese ilan etmeye karar verir. Fakat bu durum Melisa’yı çıldırtır.

Melisa, Kanat’ın canını acıtmak için büyük bir plan yapar ve onu geri kazanmaya çalışır. Leyla ile ortası açılan Ekim, Kanat’ı da kaybedecektir.

Duy Beni dizisinin yayınlanan yeni kısım fragmanında ise; Ekim’in Kanat’ı durmadan sorgulaması ortalarının açılmasına sebep olacaktır.

Leyla da Ayşe ve Ekim’in konuşmasını duyacak ve Ayşe’ye Ekim’in kederinin yalnızca kahraman olduğunu söyleyecektir.

Zafer kazanan Melisa, Ekim’e söylemiş olduği sözlerle onun canını yakmaya çalışacak ama onu yolundan edemeyecektir.

Leyla ise bu durumdan pek keyif alacak ve Ekim’e hiç beklemediği bir olayla yüzleştirecektir.

Leyla ile Kanat’ın bir arada görülmesi hem Ekim’i birebir vakitte Melisa’yı şaşırtacaktır.

İşte Duy Beni 11. Kısım Fragman