Karnaval kostümü fikirleri 2023: Genç ve yaşlılar için karnaval trendleri

kolluk

New member
Alaaf ve Merhaba!
Karnaval kostümleri: Beşinci sezon için uygun (kılık değiştirmiş) kıyafetler

Beşinci sezon geleneksel olarak 11 Kasım’da kutlanır. saat 11:11’de açıklandı

© Orbon Aliyah / Getty Images

Anna Dilim

Resmi karnaval sezonu geçen yıl Kasım ayında ilan edilmiş olsa da, Shrove Pazartesi civarındaki asıl karnaval sezonu Şubat 2023’e kadar başlamıyor. Hala uygun bir karnaval kostümü arıyorsanız, burada bulabilirsiniz.

Köln, mükemmel bir karnaval kalesi olarak kabul edilir, ancak bu, diğer şehirlerde daha az kutlama olduğu anlamına gelmez. Tam tersi: İster Düsseldorf’ta ister Frankfurt’ta, Münih’te veya Stuttgart’ta, Hamburg’da veya Hannover’de olsun, karnaval Almanya’nın her yerinde kutlanır. Sokakta, okulda, anaokulunda ve hatta bazen ofiste. Elbette mevcut Corona kurallarına göre. Ve aptalların zamanından zevk almanın daha iyi bir yolu var mı? Cevabı biliyorsunuz: bir kostümle. Çünkü bir gün için farklı bir role kayması neredeyse kaderde olan başka bir olay yok. Ve en iyi yanı, her zaman olmak istedikleri her şey olabilmeleri. Yaş önemli değil. Aşağıda genç ve yaşlılar için karnaval kostümü fikirleri bulacaksınız.

Erkekler için Mardi Gras kostüm fikirleri

Dinozor

Tam vücut kostümler şu sıralar çok moda. Pek çok yönden pratiktirler: Takmaları yalnızca birkaç saniye sürer, ancak etkisi çok daha fazladır. Ancak pelüş kostümlerin sizi hoş ve sıcak tutması özellikle yararlıdır – ki bu, havaların oldukça soğuk olduğu Şubat ayındaki açık hava karnaval geçit töreninde alay edilmemelidir. Ayrıca farklı hayvan motiflerinden oluşan geniş bir seçim var. İşte kostüm.

Süper Mario

Nintendo’nun en popüler karakterlerinden biridir ve çok sayıda Haber oyununun yıldızıdır: Super Mario. Küçük kahraman, kırmızı şapkası, mavi tulumu ve kalın bıyığıyla çoktan kült statüsü kazanmıştır. Aksi nasıl olabilirdi, popüler İtalyan kostüm olarak da mevcut – Super Mario’nun her zaman her yerde giydiği en önemli aksesuarlar dahil. İşte kostüm.

viking

Soğuk mevsim için bir sonraki karnaval partisi için erkekler için doğru kıyafet var: uzun kollu bir pelerin, boynuzlu miğfer, pelerin ve eldivenleri içeren bir Viking kostümü. Yumuşak tonlarda ve kürkle süslenmiş karnaval kostümü özellikle otantik görünüyor. Ve bunun da ötesinde, sizi dışarıda güzel ve sıcak tutar. Daha fazla İstediğiniz ne? İşte kostüm.

Obi Wan Kenobi

Star Wars destanının hayranları bu karnaval kostümüne bayılacak: Bir Jedi Ustası olarak Obi-Wan, ne kadar önemsiz olursa olsun her vatandaşı koruduğu bilinen basit bir cübbe giyiyor. Kıyafet, pantolon, alt ve üst tunik, bel kemeri, kemer ve kapüşonlu pelerin içerir. Elbette Obi-Wan Kenobi’nin Jedi Ustası olduktan sonra giydiği renklerin aynısı. İşte kostüm.

Kadınlar için Mardi Gras kostüm fikirleri

fiona

“Gece böyle, gündüz bambaşka”: Bu cümle “Shrek – The Daring Hero” filminden Fiona’dan geliyor. Kötü bir lanet tarafından tetiklenen prensesin bir deve dönüşmesini anlatıyor. Süslü elbise kostümü bir elbise, peruk ve saç bandı (yani kulaklar) içerir, yani gerçek bir ogre gibi görünmek için tek yapmanız gereken kendinizi yeşile boyamak. İşte kostüm.

Kaptan Marvel

O, Marvel’ın şimdiye kadar icat ettiği en güçlü süper kahramanlardan biridir: Kaptan Marvel, yalnızca Kree Starforce’un eğitimli seçkin bir askeri değil, aynı zamanda doğaüstü güçlere sahiptir ve uçabilir. Üstelik, özellikle karnaval mevsimi için yapılmış özel yapım kuşaklı tulumuyla da iyi görünüyor. Ve dört farklı boyutta mevcuttur. İşte kostüm.

zombi

Konu biraz basmakalıp olabilir, ancak kostümler yine de ürkütücü derecede güzel: Dişi bir zombi kılığına girerek her karnaval partisini güvensiz hale getiriyorsunuz. Teslimat kapsamına ceket, kan bulaşmış gömlek, kravat ve etek dahildir – kalan aksesuarlar (örneğin diz çorap veya sahte kan) eklemeniz gerekir. İşte kostüm.

Savaşçı

Seksi kedi yavruları veya ateşli hemşireler yerine bu yıl odak noktası güçlü kadınlar – bu aynı zamanda karnaval sezonu için de geçerli. Gücünü göstermek için Romalı bir savaşçı kılığına gir. Karnaval kostümü pelerinli bir elbise, kol ısıtıcıları ve saç bandı içerir. Gerekirse yine de sandaletleri ve kılıcı satın alabilirsin. İşte kostüm.

Çocuklar için karnaval kostümü fikirleri

zehirli mantar

36 aylıktan itibaren mantarları seven çocuklar için uygundur: Sevimli mantarı kostümü iki parçadan oluşur: yeşil yoncalı beyaz bir üst ve beyaz noktalı çıkarılabilir bir pelerin. Kız ve erkek çocuklar için eşit derecede uygundur ve her karnaval partisinde göz alıcıdır. İşte kostüm.

Beyaz kaplan

Kumaştan (%100 polyester) yapılmış bu sevimli kaplan kostümü, üç ila beş yaş arasındaki daha büyük çocuklar için uygundur. Teslimat kapsamına bir tulum, eldivenler ve uyumlu bir başlık dahildir. Bu kıyafetle çocuğunuz her orman partisi için mükemmel bir şekilde donatılmıştır. İşte kostüm.

Venüs

Birçok çocuk prenses gibi giyinmeyi sever. Bu kostüm bunun için mükemmel: On ila on iki yaş arası çocuklar için uygun olan teslimat, parlak başlıklı bir Venüs elbisesini içeriyor. Karnaval kostümü, küçük parçalardan dolayı üç yaşın altındaki çocuklara önerilmez. İşte kostüm.

yarışçı

Elbette gençler için havalı bir karnaval kostümü de var: Doğru tulum (%100 polyester) ile her çocuk gerçek bir yarış pilotu gibi görünür. Kask teslimat kapsamına dahil değildir – belki burada özel fonunuzdan yardım alabilirsiniz? İşte kostüm.

Ayrıca ilginizi çekebilir:

Bu makale sözde bağlı kuruluş bağlantıları içerir. Daha fazla bilgi burada mevcuttur.

#Konular