Karısı ve Sevgilisi Bir Olup Ortaya Çıkarmıştı: Tıpkı Anda 8 Bayanla birlikte Olup Müge Anlı’yı Çıldırtan Adam

kolluk

New member
Takvimler 2019’u gösterirken Sevgi isimli bayan, kocasının sevgilisi ve çocuğu olduğunu öğreniyor. Kocasının sevgilisiyle bir olup öbür bayanlara da ulaşan Sevgi, kocasının kendisiyle birlikte birebir anda 8 bayanla birlikte olduğunu ve birçoğundan da çocuğu olduğunu söyleyerek Müge Anlı’ya başvurdu!

Gelin tıpkı anda 8 bayanla birlikte olan adamın ibretlik yakalanma öyküsünü ve gelişmeleri bir arada hatırlayalım!

Fotoğrafta gördüğünüz hanımefendinin ismi Sevgi. Kendisi bir periyot münasebet yaşadığı Ömer’den gebe kalıyor lakin Ömer çocuğu kabullenmiyor. Yapılan DNA testi kararında hem Sevgi’yi tıpkı vakitte çocuğu kabullenen Ömer, aslında o periyot Satiye isimli bir bayanla resmi nikahlı evlilik yaşıyor.

Ömer bir gün telefonunu oğluna oyun oynaması maksadıyla veriyor. Oyunda çıkan reklamı kapatmak için oğlunun getirdiği telefonu eline alan Sevgi, kocasının WhatsApp üzerinden bir bayanla mesajlaştığını ve bu iletilerin aşk/ilişki maksatlı olduğunu fark ediyor.

Mesaj sekmesi açıkken telefonu kocasına veren bayan, oğlunu da alarak konuttan ayrılıyor.

Ömer’in öbür beraberlik yaşadığı Selin Hanım ile bir ortaya gelen Sevgi Hanım, güçlerini birleştirip diğer bayanların da var olduğunu ortaya çıkarmış. Olağan bir evvel Sevgi, Ömer’in Selin’den de iki çocuğu olduğunu öğrenmiş…

Selin ile bir olan Sevgi, bu alaka ağında yalnız olmadıklarını fark ediyor ve adeta bir dedektif üzere iz sürmeye başlıyor. Şimdiye kadar mağdur edilen bayanlar sırayla Satiye, Selin ve Sevgi, dahası da var olağan…

Satiye’den 1, Sevgi’den 2 ve Sevgi’den ise 1 çocuk var ortada… Ömer Beyefendi her bayana farklı birer mesken açıp birbirlerinden haberleri olmamasını sağlamış. aslına bakarsan hayvancılık ile uğraşan Ömer, sık sık kent dışına çıkmak zorunda olduğu için bayanlar hiç şüphelenmiyor…

İz sürmeye başlayan bu iki mağdur bayan, kendileri ve Satiye Hanım ile birlikte, kocaları olarak düşündükleri Ömer’in ömründe birebir anda toplam 8 bayan olduğunu ortaya çıkarmışlar!

Ve Ömer’in bu 8 bayanın 5’inden çocuğu var!

Sevgi Hanım’ın bir öteki tezi ise Ömer’in bunu bilerek ve planlayarak yapmasıydı. Tezlere bakılırsa Ömer Beyefendi her beraberlik yaşadığı bayanların parasını yiyor ve bu bayanları maddi gücüne nazaran çekiyor. Çocuk yapmasının bir öbür niçini de bu maddi durumu âlâ olan bayanları kendisine daha da bağlamak.

Birbirinden haberi olmayan bu 8 bayan ise kendilerini Ömer’in omurundaki tek bayan sanıyor… Güçlerini birleştiren bayanlar, Ömer’den bunun hesabını sormak istiyor!

sonrasındasında birlik olan bu bayanlar içinde da tartışma çıkmıştı. Zira savlarına bakılırsa Ömer Beyefendi, bu bayanları siyasi irtibatlarını kullanarak hatalı çıkartabileceğini ve çocukları da ellerinden alacağını söyleyerek tehdit etmiş.

Ömer ise yayına bağlanıp “Birbirlerinden haberleri vardı, ben hiç bir şeyi saklamadım. 3 sefer evlenip ayrıldım bunları Selin de Sevgi de biliyordu. Sevgi’nin çocuğundan da DNA testi istememiştim. Selin ve Sevgi’yi kışkırttılar, beni rezil etmeyi planlıyorlar fakat bu planları işe yaramayacak zira ömrümdeki tüm bayanların birbirlerinden haberi vardı.” dedi.

Ve bu biçimdelikle 41 yaşındaki Ömer Beyefendi ve omurundaki 8 bayan geldi geçti Müge Anlı’dan… Olan bir daha çocuklara oldu zira bu beraberliklerden dünyaya gelen çocukların -Sevgi Hanım’ın oğlu da dahil- birçoğu yurtlara verilmiş…

Valla ne diyelim, ne reaksiyon verelim bilmiyoruz… Yorum sizin!