İktisat ve Kalkınma Partisi’nden ‘Onur İttifakı’ adayına tam dayanak

Bilgin

Global Mod
Global Mod
İktisat ve Kalkınma Partisi’nden ‘Onur İttifakı’ adayına tam dayanak ANKARA (İGFA) – Kararsız seçmenlerin ve iki ittifaktan da bıkan seçmenlerin tam takviye verdiği Yaşar Aydın, kuvvetli isimlerin katılmasıyla gücüne güç katmaya devam ediyor.
AKP, MHP, CHP, BBP, Memleket Partisi, Deva Partisi ve Gelecek Partisi üzere partilerden siyasetçilerin ve üyelerin dayanağını almaya devam eden Yaşar Aydın’a önemli bir dayanak daha geldi.

Ekonomi ve Kalkınma Partisi Genel Lideri Rahim Oluç’ta, Cumhurbaşkanlığının kuvvetli adayı Yaşar Aydın’a 40 vilayet ve ilçe teşkilatıyla tam dayanak vereceklerini söylemiş oldu.

Cumhurbaşkanı Adayı Yaşar Aydın’ı ziyaret eden İktisat ve Kalkınma Partisi Genel Lideri Rahim Oluç, “Halkımızın her geçen gün takviyesini arttırdığı Cumhurbaşkanı adaylığının kuvvetli ismi Yaşar Aydın’a vilayet ve ilçe teşkilatlarımızla tam takviye vereceğiz. Halkımızın destelediği hakikat isim Yaşar Aydın’dır. Yaşar Aydın’ın Cumhurbaşkanı olması İçin tüm teşkilat olarak gece gündüz uğraş göstereceğiz” dedi.

Yaşar Aydın ise iştirakleri ve takviyeleri niçiniyle İktisat ve Kalkınma Partisi Genel Lideri Rahim Oluç’a teşekkür ederek, “Merkez sağ siyasetinde değerli vazifeler alan Rahim beyin bize dayanak vermesi siyasette tüm istikrarları değiştirecektir. İttifaklardan soğuyan seçmenlerimiz, kendi haklarını sonuna kadar savunacak gerçek ve dürüst isimleri cumhurbaşkanı olarak görmek istiyor. Evvel Türkiye diyerek bizlere takviye veren Genel Liderimiz Rahim Oluç’a ve tüm teşkilatlarına teşekkür ediyorum” dedi.