Hoş Günler 4. Kısım Tek Kesim İzleme Ekranı: Hoş Günler Son Kısım Tek Kesim Full İzle

kolluk

New member
SHOW TV ekranlarının yeni dizisi Hoş Günler, dün akşam 4. kısmıyla ekranlara geldi. TMC Sinema imzası yaşıyan dram ve güldürü cinsindeki Hoş Günler’in son kısmında yaşananlar merak konusu. Kaçıranlar ve bir daha izlemek isteyenler için; Hoş Günler son kısım tek kesim full izleme ekranı…


Senaryosunu Selin Tunç’un yazdığı ve Osman Taşçı’nın direktör koltuğunda oturduğu Hoş Günler, dün akşam 4. kısmıyla ekranlara geldi.


Güzel Günler son kısımda; Van’a dönüş yolunda olan Selma, aldığı telefon ile değerli bir tercih yapmak durumunda kalır.


Mihran ve Alya’nın barışmış olmasını kutlamak için kahvaltıda buluşan mesken ahalisi, Selma’dan gelen haberle yüzleşir.


Selma, İstanbul’a dönüp bir daha ayakları üzerinde durmaya çabalayacaktır. Bu esnada Değer, Yargıç’ı belediyeye şikayet eder. Bu durum hem kendisini birebir vakitte Yargıç’ı belaya sürükleyecektir.


Leylim ortadan kaybolunca Altan, Atakan, Füsun, Feyyaz, Değer ve Hakim daima bir arada seferber olurlar.


Küçük ninja olduğunu söyleyen Leylim’in peşine düşen Mihran ve Selma, itiraf etmekte zorlansalar da gitgide yakınlaşmaktadırlar.


Güzel Günler Geçtiğimiz Kısımda Neler Oldu?Mihran, Selma gidince son derece güç bir durumun ortasında kalır ve nişanlısı Alya’ya her şeyi itiraf eder. İstanbul’da beklediklerini bulamayan Selma, kardeşi ile ayakta kalabilmenin biçimlerini arar. Bu sırada arkadaş olduğu Altan başını kaygıya sokunca, Selma İstanbul’un karanlık yüzü ile karşı karşıya gelir. Meskenin ortanca kızı Füsun iki kafadara yardım edip Leylim’İ saklamaya çalıştığı esnada, meskende komik bir köşe kapmaca oyunu başlar. Değer bir taraftan çocuklarının peşinde dolanırken, öteki bir yandan Yargıç’la yarışabilmek için kendini internet mecrasının içine atar.


Güzel Günler 4. Kısım Tek Modül İzleme Ekranı


GÜZEL GÜNLER SON KISIM TEK MODÜL FULL İZLEME EKRANI