Haftanın Tweetleri: | Haberler

kolluk

New member
Haftanın Tweetleri
“Annem ve babam katı Katoliklerdir. Ben protesto olarak fizik okudum”

Daima meraklı kalın!

© indukas / Getty Images

Susanne Baller

Akıllı saat ve terapi arasında: Aile hayatının endişeleri ve sevinçleri çeşitlidir. Haftanın tweet'lerimiz biraz fikir veriyor.

Haftanın tweetlerinin tadını çıkarın!

Kocanın artık bir SmartWatch'u var.

1. Gün: Çocuklarla birkaç saat yalnız kalmak. İzle: “Çok egzersiz yaparak stresli bir gün geçirdiler”

Ebeveyn izninden sonraki 1. çalışma günü sabah 8:00'den akşam 6:30'a kadar çalıştı: “Bugün güzelce dinlendin.”

Ben sadece söylüyorum.

— Alwayshungryalwaystired (@Anjaversuchts) 14 Haziran 2024

“Annem ve babam katı Katoliklerdir. Ben protesto olarak fizik okudum.”

bir uygulamadan

— Littlewisehen (@littlewisehen) 12 Haziran 2024

Oyuncak mağazasına giderken K2 bana planını anlatmaya başlıyor. Hangi oyuncaklara hangi sırayla bakmak istiyor.
Aniden duruyor:
“Anne burada çok fazla insan var. Başka bir yerde konuşalım. Plan gizli.”

Doğuştan casus

— Jules (@ed_ju1es) 13 Haziran 2024

Oğlunun, faiz alınmadan önce kızına olan borcunu ödemek için 3 haftası var.

Şimdi ona tekrar ütü yapması için para ödüyorum. Bu klasik bir kazan-kazan durumu çünkü bunu yaparken hep Winnie the Pooh gibi mırıldanıyor. pic.twitter.com/5FSdj436oR

— NiniBela (@NiniBela1) 12 Haziran 2024

K1 ve arkadaşı (K)

K1: Karnabaharı sever misin?
S: Bilmiyorum, hiç denemedim.
K1: Brokoliyi sever misiniz?
S: Evet, gerçekten çok lezzetli!
K3: …ve karnabaharın tadı brokoliden bile daha güzel!!!
S: Vay…!

😂

—  HumanJuly  (@human_juli) 10 Haziran 2024

Hafta sonu için kelime

Her Cuma, Twitter'da geçtiğimiz hafta bizi etkileyen tweet'leri seçiyoruz. Ya özellikle komik oldukları için ya da önemli olduğunu düşündüğümüz konulara değindikleri için. Aile hayatı her zaman güneşli ve güllük gülistanlık olmadığından, hepimiz onsuz yapabileceğimiz şeyler yaşarız. Ama en az onlar kadar önemlidirler ve bizim de dikkatimizi çekmeleri gerekir. Toplumumuzda bir şeyin değişmesinin ve ideal olarak gelişmesinin tek yolu budur. Dolayısıyla neşeli ve ciddi tweetlerin burada bir araya gelmesi kaçınılmaz. Forrest Gump'ın annesinden öğrendiklerini yansıtıyor: “Hayat bir kutu çikolata gibidir, içinden ne çıkacağını asla bilemezsin.”

Aile hayatınızdan anekdotlar için teşekkür ederiz, hayatlarımızı zenginleştiriyorlar – ve çoğu zaman hafta sonundan önceki son iş gününü de (hafta sonu vardiyası yoksa…)! Bir hayranımızın isteği üzerine eski tweet koleksiyonlarını da bulabileceğiniz ayrı bir sayfa oluşturduk.

Haftanın tweetlerinin aynı zamanda hafta sonunun da habercisi olduğunu bize bildiren e-postalarınız için de teşekkür ederiz!
🥰

“Vücuduyla Gurur duyan Anneler”

Bu anneler çocuklarıyla ve vücutlarıyla gurur duyuyor

Gömülü bir tweet'ten daha fazla alanı hak eden şeylerle karşılaşırsanız lütfen bize Socialmedia@Haberler adresine bir e-posta gönderin. Pek çok insan için ilginç, ilham verici veya başka bir şekilde önemli olabileceği için konuyla ilgili bir potansiyel görürsek, size geri döneceğiz. Bazı şeyler küçük gözlemlerle başlar ve ancak birçok kişi benzer bir olguyu veya sorunu fark ettiğinde büyür. İlhamınızı sabırsızlıkla bekliyoruz!

İnternetteki çocukların yararları ve tehlikeleri konusunda etkili olanlar

Çocuklarınıza çevrimiçi göstermeli misiniz? Instagram'da çocukların işini etkileyen kişiler

14:36 dakika

Videoyu izle: Sosyal ağlarda ailelerinin günlük yaşamlarını paylaşan sayısız anne blog yazarı var. Çocuklar genellikle burada odak noktasıdır. Peki çocukların resimleri internette herkese açık olarak paylaşılmalı mı? Stern, etkili isimler Mirella ve Alicia Joe ile internetteki çocukların avantajları ve tehlikeleri hakkında konuştu.