Haftanın Tweetleri: Baba, harika pantolonuma bak! Gerçekten uzun! Ayakların üstünde!

kolluk

New member
Haftanın Tweetleri
“Baba, harika pantolonlarıma bak! Gerçekten uzunlar! Ayakları var!” Oğlum külotlu çoraplarla tanışıyor

Tayt – ne harika bir buluş!

© Evgen_Prozhyrko/Getty Images

Susan BallerMarul ve kahve arasında: Aile hayatının endişeleri ve sevinçleri çok çeşitlidir. Haftanın tweet’lerimiz biraz fikir veriyor.

Haftanın en iyi aile tweetlerinin tadını çıkarın!


Hafta sonu için kelime
Her Cuma Twitter’da geçtiğimiz hafta bizi etkileyen tweet’leri seçiyoruz. Ya özellikle komik oldukları için ya da önemli bulduğumuz konulara değindikleri için. Aile hayatı her zaman güneşli ve güllük gülistanlık olmadığından, hepimiz onsuz kolayca yapabileceğimiz şeyler de yaşarız. Ama en az onlar kadar önemlidirler ve bizim de dikkatimizi çekmeleri gerekir. Bir şeyin toplumumuzu değiştirmesinin ve ideal olarak iyileştirmesinin tek yolu budur. Dolayısıyla neşeli ve ciddi tweetlerin burada çarpışması kaçınılmaz. Forrest Gump’ın annesinden öğrendiklerini yansıtıyor: “Hayat bir kutu çikolata gibidir, içinden ne çıkacağını asla bilemezsin.”


Aile hayatınızdan anekdotlar için teşekkür ederiz, hayatlarımızı zenginleştiriyorlar – ve genellikle hafta sonundan önceki son iş günü (hafta sonu işi yoksa…)! Bir hayranımızın isteği üzerine kendi sayfanı yarattıneski tweet koleksiyonlarını da bulabileceğiniz yer.


Haftanın tweet’lerinin sizin için de hafta sonuna denk geldiğini bize bildirdiğiniz e-postalarınız için de ayrıca teşekkür ederiz!
🥰“Vücuduyla Gurur duyan Anneler”

Bu anneler çocuklarıyla ve vücutlarıyla gurur duyuyor

Gömülü bir tweet’ten daha fazla alanı hak eden şeylerle karşılaşırsanız lütfen bize Socialmedia@Haberler adresine bir e-posta gönderin. Pek çok insan için ilginç, ilham verici veya başka bir şekilde önemli olabileceği için konuyla ilgili bir potansiyel görürsek, size geri döneceğiz. Bazı şeyler küçük gözlemlerle başlar ve ancak birçok kişi benzer bir olguyu veya sorunu fark ettiğinde büyür. İlhamınızı sabırsızlıkla bekliyoruz!


İnternette çocuk sahibi olmanın avantajları ve tehlikeleri hakkında etkileyicilerVideoda izleyin: Sosyal ağlarda ailelerinin günlük yaşamını paylaşan sayısız anne blog yazarı var. Burada özellikle çocuklar sıklıkla odak noktasıdır. Peki çocukların resimleri internette halka açık olarak paylaşılmalı mı? Stern, etkili isimler Mirella ve Alicia Joe ile internette çocuk sahibi olmanın avantajları ve tehlikeleri hakkında konuştu.

#Konular