Haftanın Tweetleri: “Anne, şişmanlamamışsın, sadece tombulsun!”

kolluk

New member
Haftanın Tweetleri
“Anne, şişmanlamamışsın, sadece tombulsun!”

Çocuklar, her zaman sevimli!

© adamkaz/Getty Images

Karnaval partileri ve yeni isimler arasında: Aile hayatının endişeleri ve sevinçleri çok çeşitlidir. Haftanın tweet'lerimiz biraz fikir veriyor.

Haftanın tweetlerinin tadını çıkarın!

K2: Anne, geçen yıldan hatırlıyor musun? Bütün kestane ve meşe palamudu. Onları saklayacağımızı söylemiştin.
Ben: Çok sayıda vardı, evet.
K2: Şimdi onu bana verebilir misin? İhtiyacım var.
BEN: …..

— Jules (@ed_ju1es) 6 Şubat 2024

K1 2 dakikadır tuvalette oturuyor ve aniden kapalı kapıdan bağırıyor:

“VE DÜNÜN PİZZASINDA MISIR VARDI! Bana yalan söyledin!!!”

Ebeveynler: 1
Çocuk: 0

😌

— © Marcus_mit_Zeh (@Marcus_mit_Zeh) 6 Şubat 2024

Eğer 18 aylık yavru ayı olsaydınız, internet bankacılığı için annemin bronzlaşma jeneratörünü nereye saklardınız, değil mi?

Aralarından seçim yapabileceğiniz 2 çocuk odası ve bir yatak odası bulunmaktadır.

— Bayan Ayı (@baer_frau) 9 Şubat 2024

K4 karnaval etkinliğinden tamamen şaşkın bir halde (ve tabii ki çok sevinçli bir şekilde) eve geliyor “Anne! Bayan S. emir verdi!”
BEN: ???
O: “peki, bir emir!!!”
Ben:
🤔

K1 yanından geçiyor “büfe demek istiyor
🙄

K4: “evet! Hatta cips bile vardı!!!
🤩

— Patron esniyor
🚦
(@Mirtscham) 9 Şubat 2024

K2 biraz hasta ve düşünceleri var.

Şimdi K2 şunu soruyor: “Ya yarın artık hasta olmazsam o zaman ne olur?”

K1 kapalı: “O halde sağlıklısın!”

Bir şey söylemek istemiyorum ama K1 doktor olmalı.
🤣

— 🅷
🅰
🆅
🅾
🅲
🚦
(@Havoc0815) 9 Şubat 2024

“Anne, acaba ışık hızından daha hızlı hareket eden bir şeyin içinde oturursan ve sonra içeride bir ışık yanarsa ne olur acaba? Peki o şeyin dışında ne olur?”

Ah… gönüllü ol! (Ama? Yardım edin? 6 yaşındaki çocuğun bir sorusu var! @falunrot
😬
)

– Amygdala (@uyumsuz) 5 Şubat 2024

Bu arada birkaç gün önce K1 beni “Merhaba Ebeveyn 1” ile karşıladı.
Tweet atıyor!
🧐

— Bayan Blau  (@Frau_macht_blau) 4 Şubat 2024

Gelinim şu anda 2 numaranın doğumuna hazırlandığı için bana bunu gönderdi:

Soru: Plasentayı ve göbek kordonunu bu şekilde nasıl paketlersiniz? Bebek arabasının rengine uygun bir çanta örmeyi düşünüyorum. Veya??? pic.twitter.com/Z26WPiT944

— Gyns n'Talk (@GynsNTalk) 9 Şubat 2024

Bugün K2 (4)'ün gününü nasıl mahvettim: 1) Bugün Pazartesi (ve onun istediği gibi Çarşamba değil), 2) VfB evinde yaşamıyoruz. 3) Mısır gevreği için mavi süt yok. pic.twitter.com/kHNlhAtikl

— Prusseliese (@Prusseliese2) 5 Şubat 2024

Ben: Sınıf temsilciniz kim?
K2: Luka
Ben: Peki temsilci kim?
K2: Öyle biri yok
Ben: Olamaz, bir temsili olmalı
K2: evet ama o bir kız
Ben: Kızsa sorun değil
K2: Hayır ama “temsilci” dediniz.

Cinsiyet çok önemli

— demJungsSeineMutter (@denkenstuetze) 8 Şubat 2024

K2 ve K3 eski isimlerini bırakıp kendilerini yeniden adlandırmaya karar verdiler. Sadece yeni isimleriyle anılmakta ısrar ediyorlar.

İsimleri Benedikt ve Bänedic'tir.

Ve sorunların olduğunu düşünüyorsun.

— Marika (@early_enough) 4 Şubat 2024

“Alexa, Pide Pide çal!” – Michael Jackson'ın “Beat It” şarkısı çocuk odasında yankılanıyor.#çocukağzı

— Die Suli (@DieSuli) 5 Şubat 2024

Hafta sonu için kelime

Her Cuma Twitter'da geçtiğimiz hafta bizi etkileyen tweet'leri seçiyoruz. Ya özellikle komik oldukları için ya da önemli bulduğumuz konulara değindikleri için. Aile hayatı her zaman güneşli ve güllük gülistanlık olmadığından, hepimiz onsuz kolayca yapabileceğimiz şeyler de yaşarız. Ama en az onlar kadar önemlidirler ve bizim de dikkatimizi çekmeleri gerekir. Bir şeyin toplumumuzu değiştirmesinin ve ideal olarak iyileştirmesinin tek yolu budur. Dolayısıyla neşeli ve ciddi tweetlerin burada çarpışması kaçınılmaz. Forrest Gump'ın annesinden öğrendiklerini yansıtıyor: “Hayat bir kutu çikolata gibidir, içinden ne çıkacağını asla bilemezsin.”

Aile hayatınızdan anekdotlar için teşekkür ederiz, hayatlarımızı zenginleştiriyorlar – ve genellikle hafta sonundan önceki son iş günü (hafta sonu işi yoksa…)! Bir hayranımızın isteği üzerine eski tweet koleksiyonlarını da bulabileceğiniz kendi sayfamızı oluşturduk.

Haftanın tweet'lerinin sizin için de hafta sonuna denk geldiğini bize bildirdiğiniz e-postalarınız için de ayrıca teşekkür ederiz!
🥰

“Vücuduyla Gurur duyan Anneler”

Bu anneler çocuklarıyla ve vücutlarıyla gurur duyuyor

Gömülü bir tweet'ten daha fazla alanı hak eden şeylerle karşılaşırsanız lütfen bize Socialmedia@Haberler adresine bir e-posta gönderin. Pek çok insan için ilginç, ilham verici veya başka bir şekilde önemli olabileceği için konuyla ilgili bir potansiyel görürsek, size geri döneceğiz. Bazı şeyler küçük gözlemlerle başlar ve ancak birçok kişi benzer bir olguyu veya sorunu fark ettiğinde büyür. İlhamınızı sabırsızlıkla bekliyoruz!

İnternette çocuk sahibi olmanın avantajları ve tehlikeleri hakkında etkileyiciler

Videoda izleyin: Sosyal ağlarda ailelerinin günlük yaşamını paylaşan sayısız anne blog yazarı var. Burada özellikle çocuklar sıklıkla odak noktasıdır. Peki çocukların resimleri internette halka açık olarak paylaşılmalı mı? Stern, etkili isimler Mirella ve Alicia Joe ile internette çocuk sahibi olmanın avantajları ve tehlikeleri hakkında konuştu.

ağırlık

#Konular