Evcil hayvan kamerası adamın bebeğinin babası olmadığını ortaya çıkardı

kolluk

New member
Sadakatsizlik ortaya çıktı
Evcil hayvan kamerasıyla bebeğinin babası olmadığını öğrenen adam

İngiltere'de bir evcil hayvan kamerası ciddi bir olayı ortaya çıkardı (sembolik fotoğraf)

© Getty Images

Jessica Kröll

Bir evcil hayvan kamerasının aslında sahibine bir güvenlik hissi vermesi gerekiyor. Ancak İngiltere'den gelen bir itfaiyeci vakasında bu durum kötü bir sürprize neden oldu: Cihazı açtığında kızının biyolojik babası olmadığını öğrendi.

34 yaşındaki adam ve polis memuru olan eşi, tecritten kısa bir süre önce birbirlerine aşık oldular. Nişan 2021 Noel'inde gerçekleşti ve kadın ertesi yıl bir kız çocuğu doğurdu. Haziran 2023'te bir gün sekiz aylık bebeği doktora götürmesi gerekiyordu. Adam randevunun nasıl gittiğini öğrenmek için ona ulaşmaya çalıştı ama işe yaramadı. Saatler geçmesine rağmen karısından hâlâ haber alamayınca, genellikle iki köpeğini izlemek için kullandığı evcil hayvan kamerasını açtı. Ancak duyduklarına pek inanamıyordu.

Daily Mail'e özel bir röportajında ”Kamerayı açar açmaz karımı kucağında bebeğimizle yerde otururken Facetime'da biriyle konuştuğunu gördüm” dedi. “'Dün sana hediye aldığı için babama teşekkür et' ve 'Babama hediyeni gösteriyor musun?' dedi. Gerçekten bunu söylediğinden emin olmak için Haberyu tekrar tekrar izledi.” Telefonu kapatır kapatmaz bana mesaj attı ve 'Sorun değil, bebekte sorun var' dedi.”

O da öfkeyle yanıt verdi: “Ben evdeyken bana baba dediğinde ve ben işteyken onun biyolojik babasıyla tanıştığında bu bebek için zor olmalı.” Ancak eşi olayı küçümsedi ve ona bebeğin tüm meslektaşlarına “baba” dediğini söyledi. Görünüşe göre anne rolüyle mücadele ettiği için ve bir meslektaşı, kocası işteyken ona bir tür “mutlu aile” rolü oynamasını, “yükü hafifletmek” için önerdi. Ancak kocasına bu tür sorunlardan asla bahsetmezdi. Uykusuz geceler geçirdiler ve bazen yeni doğmuş bir bebekte olduğu gibi gözyaşları aktı. “Ama bana hiçbir sorunu olduğunu söylemedi. Bana hiçbir zaman zorlandığını söylemedi.”

Evcil Hayvan Kamerası Gösteriminden Sonra: Adam Babalık Testine Giriyor

Karısı haftalarca çocuğun kendisine ait olduğunu iddia etmeye devam edince itfaiyeci gizlice babalık testi yaptı. Dört gün sonra biyolojik babanın kendisi olmadığını doğruladı. Bir ara karısının sevgilisinin arkadaşıyla da iletişime geçti ve o da ona ilişkinin üç yıl sürdüğünü söyledi.

Kocası artık ailesinin yanına taşındı. Kendi ifadelerine göre çocuğu sekiz aydır görmüyor. “Onu deli gibi özlüyorum. Şu anda 15 aylık. Onu tekrar görmek için her şeyi yapardım ama muhtemelen onu bir daha asla göremeyeceğim.” Kızının hayatını zorlaştırmak istemiyor. “Ayda iki kez gelen bu tuhaf adamın kim olduğunu merak etmeyi hak etmiyor.”

Çocuğun annesini sorumlu tutmak amacıyla, karısının işvereni olan polise resmi şikayette bulundu. Orada, çalışanlarından birinin doğum belgesi hakkında bilerek yanlış bilgi vererek yasayı çiğnediğini açıklıyor. Ancak eşi bu iddiayı reddediyor.

Sadakatsizlik Ortaya Çıktı: Adam, Evcil Hayvan Kamerasından Bebeğinin Babası Olmadığını Öğrendi

Yukarıdaki Haberyu izleyin: Bebek telsizinin kamerasında Baby Bennet'in gözlerinden biri parlıyor, diğeri yanmıyor. Ailesi bir şeylerin ters gittiğini fark eder. Doktora yapılan ziyaretin ardından küçük çocuğa retina kanseri teşhisi konuldu. Şans eseri, daha kötü bir durumdan kaçınmak için tam zamanıydı.

Kaynak: “Günlük posta”

#Konular