Edirne’de UYGUN Parti’den ilçe teşkilatlarına teşekkür

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Edirne’de UYGUN Parti’den ilçe teşkilatlarına teşekkür Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) – Yaklaşan 2023 seçimleri öncesinde teşkilatlarla durum değerlendirmesi yapan UYGUN Parti Edirne Vilayet Lideri Serpil Tütüncü, halkın talepleri ve beklentilerini ele aldı.

Seçimlere tüm teşkilatlarıyla hazır olduklarını tabir eden Lider Tütüncü, Edirne’de vilayet ve ilçe teşkilatlarımız seçimlere hazır olduklarını belirterek, “Halkımızla daima bir ortadayız. Onların kederlerini meşakkatlerini biliyoruz. Bu doğrultuda sık sık TBMM’de bulunan milletvekillerimize ve Genel Liderimiz Meral Akşener’e raporları iletiyoruz. Makamlarında oturarak halktan kopuk bir idare anlayışı sergileyenler ne yazık ki bu seçimlerde hezimete uğrayacaklar. Biz, halkımızda aldığımız güçle Türkiye’yi ve Edirne’yi İYİ’lere emanet edeceğiz. ÂLÂ takımlarla, liyakati temel kılarak ülkemizi kalkındıracağız” diye konuştu.

İlçe liderlerine ve teşkilatlara da teşekkür eden Lider Tütüncü, “Gece gündüz demeden çalışan ilçe başkanlarıma ve teşkilatlarımıza epeyce teşekkür ediyorum. Daima bir arada partimizi iktidara taşıyacağız” iletisi verdi.