Dilek Sabancı Yalı Çapkını’yla İlgili Paylaşım Yapınca, Toplumsal Medya Hakan Sabancı’yı Bir Hoş Lisanına Doladı!

kolluk

New member
Cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden İstek Sabancı, şu sıralar reyting rekorları kıran ‘Yalı Çapkını’ dizisiyle ilgili bir paylaşım yaptı. Bunu nazarann toplumsal medya halkı hiç durur mu? Durmadı natürel ve Dilek Hanım’ın çapkınlığıyla nam salmış oğlu Hakan Sabancı’yı lisanına doladı!
👀Magazin ile az biraz ilgiliyseniz Sabancılar’ın gelini Dilek Hanım’ı tanıyor olmanız lazım. Çünkü kendisi cemiyet hayatının en tanınmış isimlerinden biri.


Ömer Sabancı ile evli olan İstek Hanım’ın üç oğlu var. Hepsi de tanıdığımız isimler aslına bakarsanız. Lakin bilhassa Hacı Sabancı ve Hakan Sabancı’nın ismini magazin gündeminde pek sık duyuyoruz.


Özellikle Hakan Sabancı, münasebetleri ve “çapkınlığı” ile fazlaca konuşulan bir isim!


İlişkiler ortası süratli geçişler yapan ve ismi daima diğer öbür isimlerle anılan Hakan Sabancı’nın Aygün Aydın ile yaşadıkları dün üzere aklımızda…


Tabii yalnızca Aygün Aydın değil, Hakan Bey’in ismi şimdiye kadar Merve Boluğur’dan tutun da Hadise’ye hatta Şeyma Subaşı’na biroldukça ünlü şahısla anıldı.


her neyse… Gelelim asıl mevzumuza: İstek Sabancı geçtiğimiz günlerde reyting rekorları kıran Yalı Çapkını ile ilgili bir paylaşım yaptı.Tabii İstek Hanım’ın yalı çapkını izlediğini gorenler de Hakan Sabancı’ya bir selam göndermeden duramadı.


Dizideki Ferit karakteri de tıpkı Hakan Sabancı üzere varlıklı bir ailenin üyesi ve çapkın bir karakter…


twitter.com

Hatta bunu bir gönderme olarak algılayanlar bile olmuş!


twitter.com

Siz ne düşünüyorsunuz?


Yorumlara buyurun!