Çitos Efe’den daha sonra Merak Edildi: Çocuktan Al Haberi’nden Atarlı Efe Dabak’ın Büyümüş Halini Görmeniz Lazım!

kolluk

New member
Yayınlandığı periyoda damga vuran Çocuktan Al Haberi programıyla ekranlarımıza konuk olan minikleri hatırlarsınız. 3 yetişkin yarışmacının, birbirinden tatlı ufaklıklara sorulan sorulara ne cevap verdiklerini kestirim etmeye çalıştıkları yarışma gayet seviliyordu. Son olarak Show TV ekranlarında yayınlanan keyifli programda yer alan çocuklar, büyümüş halleriyle gündeme geliyorlar. Çitos Efe, Kutu Bebek Ebrar ve Prenses Nisan Aktaş’ın akabinde Atarlı Efe Dabak’ın son hali dikkat çekti.


ilk vakit içinderda 1998 yılında yayınlanmaya başlayan Çocuktan Al Haberi isimli cümbüş programı, yayınlandığı her periyotta büyük ilgi nazarann yapımlardandı.


Eğlenceli programın sunucusu olarak Berna Laçin, Bergüzar Korel ve Açelya Akkoyun, Evrim Akın ve Tabiat Rutkay’ı izlemiştik.


3 yetişkin yarışmacının yarıştığı programda birbirinden tatlı 9 çocuğa çeşitli sorular yöneltiliyordu. Çocukların soruya ne yanıt verdiğini yanlışsız iddia eden yarışmacı hanesine puan yazdırıyordu.


Sevimlilikleri, zekaları ve bilmiş halleriyle hafızalarımıza kazınan miniklerin büyümüş halleri merak konusu oluyor doğal.


Çitos Efe’den daha sonra yarışın en dikkat çeken çocuklarından biri de Efe Dabak idi. Atarlı Efe olarak tanınan miniğimizi kesin hatırlarsınız.


Yarışmada sıra kendisine geldiğinde yöneltilen sorulara sık sık sonlanırdı Efe… Bu niçinle ona Atarlı Efe deniyordu esasen.


Hazır karşılıklığı, kıvrak zekası ve komik halleriyle programın beğenilen isimlerinden olan Efe, konuşmalarıyla da hepimizi gülme krizine sokardı.


Sempatik halleriyle izleyenlerin gönlünü fetheden Efe Dabak’ın son hali de öteki minikler üzere merak konusu oldu.


Yarışmanın en enerjik isimlerinden olan Efe Dabak’ın ailesi tarafınca yönetilen toplumsal medya hesabından minik Efe’nin son hali ortaya çıktı.İşte Efe Dabak’ın son hali…
👇👇
👇👇
👇👇
👇👇
👇👇
👇Ekranlardan tanıdığımız Efe kocaman olmuş değil mi?
🧿