Bursa İznik’te DEVA ‘Mine Norşan’a emanet

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Bursa İznik’te DEVA ‘Mine Norşan’a emanet BURSA (İGFA) – Yetki dokümanını DEVA Partisi Bursa Vilayet Lideri Serkan Özgöz’den teslim alan İznik İlçe Lideri Mine Norşon, sıkıntı ve meşakkatli bir yola çıktığını belirterek, “Bu bakılırsavin sorumluluğu ağır, bu sorumluluğun şuuruyla en kısa müddette İznik ilçemizde teşkilatlanma faaliyetlerimizi tamamlayarak, İznik halkının meselelerine DEVA olacağız. Beni bu misyona layık nazarann Vilayet Liderimiz Serkan Özgöz’e ve Genel Liderimiz Ali Babacan’a teşekkür ediyorum” diye konuştu.

MİNE NORŞON KİMDİR?

1966 yılı Gümüşhane doğumlu olan Mine Norşon, Yıldız Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Kent ve Bölge Planlama Kısmı mezunu olup, yüksek Lisans eğitimini Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü´nde “İlköğretim Okulları Açık Alan Standardı” temalı teziyle tamamladı. Çeşitli devlet kurumlarında “Şehir ve Bölge Plancısı” ve “Şube Müdürü” nazaranvlerinde bulunan Norşon, teknik uzmanlığının yanı sıra Kars Kültür Varlıklarını Müdafaa Bölge Kurulu´nda “Şehir Plancısı” üyesi olarak bakılırsav yaparken, Bursa’da da ”A Kümesi Planlama Karnesi” yeterliliğine sahip ‘Şehir ve Bölge Planlama’ işleri yürütmek ve iki çocuk annesidir.