Ben Bu Cihana Sığmazam 13. Kısım İzle: Ben Bu Cihana Sığmazam Son Kısım Tek Modül Full İzle

kolluk

New member
ATV ekranlarının reytingleri adeta kırıp geçiren dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam 13. kısmıyla ekranlara geldi. izleyicisinin büyük bir merakla beklediği Ben Bu Cihana Sığmazam, dramatik mafya kıssasıyla dikkatleri üstüne çekiyor. Salı akşamlarının vazgeçilmezi haline gelme yolunda adım adım ilerleyen Ben Bu Cihana Sığmazam 13. kısmı kaçıranlar ve bir daha izlemek isteyenler için; Ben Bu Cihana Sığmazam son kısım tek modül full izleme ekranı…

Ben Bu Cihana Sığmazam son kısımda; Dumrul’un mevt anını telefondan izleyen Cezayir, onu vuran kişiyi ekranda görür görmez şaşkına döner. Yılladır yüzleşmekten kaçtığı isim artık karşısındadır.

Fransız Jean Luc’un ortaya çıkışı ortalığın karışmasına sebep olacaktır. Herkes Cezayir’in intikam alması için sabırsızlıkla beklerken, o birinci kere bu kadar çaresiz bir durum ortasındadır. Sakinliğini muhafazaya çalışan Cezayir’in bu hali her insanın ağzını açık bırakır.

Dumrul’un mevt niçini olan bu düşmanın kim olduğuna dair bilgiler ise sadece Atakan’da vardır. Cezayir ise büyük yüzleşme için adım atacaktır. Bu sebepten Atakan’la bağlantıya geçer.

Firuze hali hazırda güç bir periyodun ortasındayken Durmul’un ölüşü onu derinden tesirler. Leyla, Dumrul’un vefatı daha sonrası Firuze’nin yanına taziyeye gidince ikili bir daha karşı karşıta gelir. Sert geçen yüzleşmede Firuze’nin söylemiş olduği bir şey Leyla’nın başını karıştırır.

Meltem’in hırslı hali Bekir’i gün geçtikçe daha da köşeye sıkıştırırken, Meltem’in beklenmedik davranışı Leyla ile karşı karşıya kalmasına niye olur.

Ben Bu Cihana Sığmazam Evvelki Kısımda Neler Olmuştu?

Cezayir, Kurban’ın meskenine düşen ateşi daha fazla büyümeden söndürmeye çalışır. Herkes Cezayir’in ne yapacağını kaygıyla beklerken Cezayir o denli bir plan yapar ki kimseye ziyan gelmeden Sabit’i çaresiz bırakır. Tatavlalı, Sabit’in Cezayir’e baş eğdiğini düşünür.

Leyla’nın Cezayir’den boşanmak istediğini anlayan Suna anne-babasını bir daha bir ortaya getirmek için bir plan yapar. Firuze de Cezayir’in kendileriyle ilgili bir karar vermesini beklerken bebeğinin cinsiyetini öğrenir. Cezayir’e bir sürpriz yapmaya hazırlanırken Cezayir beklenmedik anda ailesiyle ilgili sonucunı verir ve Leyla’yı da Firuze’yi de şaşırtır.

Tatavlalı ve Cezayir sonunda karşı karşıya gelir. Cezayir, Tatavlalı’nın yaptığı atağa karşılık verir lakin bu karşılığın bedeli Cezayir için hayli ağır olur. En yakınlarından birini kaybeder.

Ben Bu Cihana Sığmazam 13. Kısım İzleme Ekranı

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM SON KISIM TEK MODÜL FULL İZLE