Aldatmak 13. Kısım İzleme Ekranı: Aldatmak Son Kısım Tek Kesim Full İzle

kolluk

New member
ATV ekranlarının severek izlenen dizisi Aldatmak, dün akşam yeni kısmı ile ekranlara geldi. Başrollerinde Vahide Perçin, Ercan Kesal ve Mustafa Uğurlu’nun yer aldığı dizi, sevenleri tarafınca heyecanla takip ediliyor. Aldatmak’ın son kısmını kaçıranlar yahut Aldatmak son kısmını bir daha izlemek isteyenler için; Aldatmak 13. kısım tek modül full izleme ekranı.

ATV ekranlarının sevilen dizisi Aldatmak, dün akşam yeni kısmı izleyicisinin karşısına çıktı. Son kısımda yaşananlarsa büyük ilgi ile takip edildi

Aldatmak Son Kısımda Ne Oldu?

Tarık, Yeşim’in söylemiş olduği palavralardan dolayı Hikaye’nin kaybolduğuna inanmaz. Servetinin ortaya çıkması ile etrafındaki herkesten bir adım beklemektedir. Annesi Oylum’a yüz çevirse de Oylum yalnız değildir. Selin ve Tolga hem maddi tıpkı vakitte manevi manada dayanak olurlar. Etrafındakilere daha fazla yük olmak istemeyen Oylum, yeni bir sayfa açmak için adım atar ancak hayatına yeni giren insanın planlarından habersizdir. Ozan, inşaatta fark ettiği uygun olmayan işleri Oltan’a anlatır. Bu durumun kendisine düşman kazandıracağının farkındadır ancak işler kestirim etmediği bir noktaya gelir. Güzide her ne kadar Oylum’u görmezden gelse de kızına duyduğu hasret gün geçtikçe büyümektedir. Ancak Güzide kararlıdır ve geri adım atmayı düşünmemektedir.

Aldatmak 13. Kısım İzleme Ekranı

ALDATMAK SON KISIM TEK KESİM FULL İZLE