Aksigorta – Boatmate iş birliği hayata geçti

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Aksigorta – Boatmate iş birliği hayata geçti Hayata geçirdiği eser ve hizmetlerle müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam eden Aksigorta, yat sahiplerinin tüm gereksinimlerini karşılamaya yönelik bir pazaryeri hayata geçiren Boatmate ile bir iş birliği gerçekleştirdi. Boatmate pazaryeri uygulamasının içerisinde yat sigortası eseri ile yer alacak olan Aksigorta, bu sayede dağıtım kanallarına bir yenisini daha eklerken yat sahiplerini garanti altına alıyor.

Yeni jenerasyon sigortacılık anlayışıyla eser ve hizmetlerini geliştirmeye devam eden Aksigorta, bu alandaki iş birliklerine bir yenisini daha ekledi. Start up bir oluşum olan Boatmate ile yeni bir iş birliği sağlayan Aksigorta, yat sahiplerinin tüm gereksinimlerini karşılamak maksadıyla oluşturulan pazaryeri içerisinde yat sigortası eseri ile yer alacak. Gerçekleştirilen iş birliği ile Boatmate pazaryerindeki Aksigorta mağazası üzerinden sigorta bölümünde bir birinci vakit içinderda tekne bakım hizmetleri, marinalar ve tekne gereçleri konusunda meselesiz bir seyahat imkânı sunan Yat Sigortası eserine yönelik fiyat teklifi alınabilecek ve poliçe oluşturulabilecek.

Yat Sigortası ile özel emelle kullanılan yatlarda; kaza, faydalanma yahut hastalık durumunda tedavi masraflarından yedek anahtar gönderimine, süreksiz kaptan servisinden yedek kesim yardımına kadar 7/24 yat yardım hizmetinin yanı sıra, yatın, servis botlarının ya da makine yahut teçhizatının çalınması halinde sigorta devreye giriyor. hem de yatın sebep olduğu kazalarda etraftaki tekne ve içerisindeki şahıslar, liman, iskele, rıhtım üzere sabit ve hareketli cisimlere verilen ziyanlara karşı da garanti sağlıyor.

fofeks.com