Xiaomi Mi 11 küresel sürümü performans testlerinde görüldü!

BarnaBi

Global Mod
Global Mod
Xiaomi Mi 11 küresel sürümü performans testlerinde görüldü! Xiaomi’nin yeni amiral gemisi Mi 11 Ultra geçtiğimiz Mart ayında piyasaya sürüldü. Üst seviye özellikleriyle dikkatleri üzerine çeken bu telefon, gibisi görülmemiş dizaynıyla da kullanıcıyı etkilemeyi başardı. Artık ise bu telefonun küresel sürümü ortaya çıktı.

Son olarak Hindistan pazarına sunulan Mi 11 Ultra, nihayet Avrupa pazarında da piyasaya sürülmeye yakın. Çünkü Geekbench performans listesinde ortaya çıkan aygıt, artık lansmanın hayli da uzakta olmadığını gösteriyor.

Mi 11 Ultra küresel sürümü Geekbench testlerinde ortaya çıktı

Mevcut Mi 11 Ultra modeli bilindiği üzere kutudan Android 11 işletim sistemiyle çıkmıştı. Lakin M2102K1G numaralı yeni model Android 12 ile Geekbench testlerinde görüldü. Doğal Android 12’nin kararlı sürümünün çabucak hemen sunulmadığını, aygıtların şu anda yalnızca beta basamağında olduğunu da belirtmekte yarar var.

Geekbench listesine göre Mi 11 Ultra küresel sürümü, Snapdragon 888 yonga setinden güç alacak ve kutudan da Android 12 işletim sistemiyle çıkacak. Test neticelerinda ise aygıt tekli çekirdek testinde 1.116, oldukçalu çekirdek testinde ise 2.845 puan alıyor. Bunun haricinde ise kayda kıymet öteki bir özellik bulunmuyor.

Xiaomi Mi 11 Ultra teknik özellikler

– Boyut ve Tartı:
164.3 x 74.6 x 8.4 mm – 234 gram
– Ekran: 6.81 inç AMOLED – 1440 x 3200 piksel – 10 bit – Gorilla Glass Victus – HDR10+
– İşlemci: Qualcomm Snapdragon 888 – 5 nm – 2.84 GHz – sekiz çekirdekli
– Bellek ve Depolama: 8 GB RAM – 256 GB depolama / 12 GB RAM – 256 GB yahut 512 GB depolama – UFS 3.1
– Ön Kamera: 20 Megapiksel – f/2.2 diyafram – geniş açılı
– Art Kamera: 50 Megapiksel f/2.0 geniş açılı – 48 Megapiksel f/4.1 periskop telefoto – 48 Megapiksel f/2.2 ultra geniş – 8K görüntü kaydı
– İşletim Sistemi: Android 11 – MIUI 12.5 arayüzü
– Batarya: 5000 mAh – 67W süratli şarj – 10W zıt şarj
– Renk Seçenekleri: Seramik Beyaz, Seramik Siyah
– Ek Özellikler: Ekrandan parmak izi, IP68 sertifikası, Harman Kardon hoparlörler