Ünlü Tiktok Fenomeni Cemre Solmaz’ın Sevgilisi Emre Aslan Çok Hoş Hareketler’e Veda Ettiğini deklare etti

kolluk

New member
Yeni dönemle bir arada izleyici karşısına çıkacak olan ‘Çok Hoş Hareketler’ Star Tv ekranlarında yayın hayatına devam ediyor. İzleyenleri kahkahaya boğan cümbüş programından ayrılan oyuncular gündeme geliyor. TikToker Cemre Solmaz ile aşk yaşayan Emre Aslan Çok Hoş Hareketler’e veda ettiğini duyurdu.

Çok Hoş Hareketler programı ikinci nesil oyuncularıyla sahne almaya devam ediyor.

2011 yılında final yapan Çok Hoş Hareketler Bunlar adlı programın devamı niteliğinde olan Çok Hoş Hareketler izleyicileri Kanal D ekranlarına kilitlemeye devam ediyor.

20 Mart 2022 tarihinde Kanal D’den Star TV’ye transfer olan cümbüş programı Yılmaz Erdoğan’ın ustalığında oyuncu yetiştiriyor.

Ekibe veda eden ve geri dönen oyuncularla dikkat çeken programdan son olarak Evliya Aykan ayrılmıştı.

Canlandırdığı her karakterle sevilen Aykan’ın vedası izleyenleri pek üzdü. ÇGH kapıcısız kaldı…

Evliya’nın akabinde bir veda daha yaşandı. BKM Mutfak imzalı programdan ayrılan isim Emre Aslan oldu.

Emre Aslan ünlü TikToker Cemre Solmaz ile orijinal bir aşka yelken açmıştı.

Aşklarını toplumsal medya hesaplarında çoğunlukla paylaşan ikilinin geniş bir hayran kitlesi de var.

Hem sesi hem oyunculuk yetenekleriyle dikkat çeken Aslan vedasını Instagram hesabından duyurdu.

Yakışıklı oyuncu ÇGH’ye dair anıları ile takım arkadaşlarıyla olan fotoğraf ve görüntüleri derleyip paylaştı.

Emre Aslan hem takım arkadaşlarına birebir vakitte Yılmaz Erdoğan’a teşekkür etmeyi unutmadı.

‘Kendine yeterli bak @cokguzelhareketler2!Öncelikle benim için bu biçimde bir açıklama yapmak nitekim “Kolay Değil”
🙃
Bkm’yle yolum kesiştiğinde 19 yaşındaydım. Birinci sahneye çıktığım an dün üzere aklımda. ömrüm boyunca unutamayacağım şeyler yaşattığınız ve hayallerimi gerçekleştirmemde bana yardımcı olduğunuz için başta ustam Yılmaz Erdoğan olmak üzere, üzerimde emeği olan herkese epey teşekkür ederim. Bu geçtiğimiz 5 senede iş yerim meskenim, takım arkadaşlarım da ailem oldu. Unutmayalım ayrılıklar da sevdaya dahil, seni epey seviyorum çgh!
❤