Üçlü İlgi İtirafıyla Gündem Olan Derya’nın Göndermeli TikTok Paylaşımları Ortaya Çıktı!

kolluk

New member
Müge Anlı ile Tatlı Sert programında geçtiğimiz haftalarda Selim Yalçınkaya’nın kuşkulu vefatı araştırılıyordu. Programa ise Selim’in eski eşi Derya’nın yasak bağlantıları damga vurmuştu. Türkiye gündemine oturan Derya’nın ise TikTok paylaşımları ortaya çıktı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir müddetdir 23 yaşındaki Selim Yalçınkaya’nın katilini bulmak için araştırmalar yapılıyordu. Programa katılan Yalınçkaya’nın ailesi eski eşi Derya’dan şüphelenmişti.

Aile, Selim’in eski eşi Derya’nın bu cinayeti işlediğini ya da diğerine yaptırdığını sav etmişti. Ancak olay bir süre daha sonra Derya’nın yasak aşklarına dönmüştü. bir süre Derya’nın bağlantı yaşadığı erkekleri çözmeye çalışmıştık.

Derya’nın eşini, eşinin arkadaşı ve amcası da dahil olmak üzere birfazlaca şahısla aldattığı ve ihanet iletileri ortaya çıkmıştı.

ondan sonrasında canlı yayında Müge Anlı, Derya’nın diğeriyle yaşadığı müstehcen olayları eşi Selim’e anlattığı bildirileri göstermişti.

Derya da ‘Ben eşimle her şeyi konuşabiliyordum, o da bana konuşuyordu birebir biçimde.’ yanıtını vermişti.

Yayın sırasında reddettiği Erdoğan’la manzaralı konuşurken çekilen imajları kabul etmişti.

Türkiye gündemine bomba üzere düşen Derya’nın üçlü ilgi itirafı da hepimizin ağzını açık bırakmıştı. Derya, eşi Selim’in zorlamasıyla üçlü bağa girdiğimi argüman etmişti.

Derya, ‘Selim evlendiğimizden beri kendisini tatmin etmek için daima benimle diğerlerini düşünürdü. ‘Başkalarını da mı çağırsak?’ kederi.’ demişti.

bir süre daha sonra Derya’nın ilgi ağı ve Selim’in cinayeti yayında işlenmemeye başladı. getirilen yayın yasağı niçiniyle Müge Anlı ile Tatlı Sert grubunun mevzuyu kapattığı sav edilmişti.

Yayına çıkmayan Derya ise toplumsal medyada ortaya çıktı. Bilhassa TikTok hesabını etkin olarak kullanan Derya’nın paylaşımları dikkat çekti.

Özlü sözlerle fotoğraflarını birleştiren Derya’nın atarlı sarfiyatlı kelamları gündem oldu.

Buradan izleyebilirsiniz:

Bunlar da özlü kelamlı paylaşımlarından kimileri…

Haydi yorumlara bakalım…