Survivor’ın Yeni Yarışmacısından Yalı Çapkını Öpüşme Sahnesine Televizyon Dünyasında Bugün Yaşananlar

kolluk

New member
17 Aralık Cumartesi günü televizyon ve dizi dünyasında yaşanan son dakika gelişmelerini ve olaylarını derledik.

1. Camdaki Kız dizisinde hayat verdiği ‘Cana’ karakterine veda eden Hande Ataizi herkesi duydulandırdı.

”Vedayı, beni nitekim seven ve dizi boyunca ziyaretlerini eksik etmeyen küçük bir hayranımla yapmak istedim. 61 kısım sizlere kendi adıma hoş vakit geçirtebildiysem ve dostlar kazanabildiysem ne keyifli bana. Bütün oyuncu arkadaşlarıma, bugüne kadar benden dayanağını esirgemeyen tüm takımıma ve OG Medyaya hayli teşekkür ederim. İleride bir daha hoş işlerde görüşmek dileğiyle…’

2. Dün akşam yayınlanan Yalı Çapkını Seyran ve Ferit’in öpüşme sahnesi ile rekor kırdı.

Dizi öpüşme sahnesiyle TOTAL izleyici kümesinde 14.62 reytingle rekor kırarak bu dönemin en çok izlenen dizisi oldu.

3. Acun Ilıcalı Survivor ünlüler ekibine Berdan Mardini, Murat Eken ve Ümit Erdim’in akabinde ünlü bir müzikçinin daha dahil olduğunu duyurdu.

Instagram hesabından Survivor 2023’ün dördüncü yarışmacısı duyuran Acun Ilıcalı, ‘Sevgili Yusuf Güney, Survivor 2023 takımına dahil oldu, muvaffakiyetler dilerim’ dedi.

4. Yalı Çapkını’nın Abidin’i Ersin Arıcı Kubilay Aka ile tartıştığı argümanları hakkında birinci kere konuştu.

Olaylı gecenin hatırlatılması üzerine ise şu biçimde konuştu: ‘Çok hoş bir geceydi. Konser falan oldu, eğlendik daima birlikte. ondan sonrasında da dağıldık’ Arıcı sıra hengame konusuna gelince ‘Teşekkür ederim. Hiç o denli şeyleri konuşmaya gerek yok’ dedi.

5. Bir vakit içinderın efsane dizisi Çiçek Taksi’nin Erdal’ı Kamil Güler yıllar içerisinde geçirdiği değişimle goren herkesi şaşırttı.

6. Kısmetse Olur: Aşkın Gücü yarışmacılarından Simge Işık Erkoç, geçtiğimiz senelerda Esra Erol’un evlilik programına katıldığı ortaya çıktı.

7. Bir vakit içinder Çukurova dizisinin güzel oyuncusu Murat Ünalmış, MF Yapım’ın FOX için çekeceği “Gülcemal” dizisiyle anlaştı.

Eda Tezcan’ın yazdığı dizinin senaryosunu epeyce beğenen oyuncunun partnerinin kim olacağı ise merak konusu…