Survivor 2023 Takımı Muhakkak Oluyor: Ümit Erdim ve Murat Eken’in Akabinde Dördüncü Yarışmacı belirtildi!

kolluk

New member
Ekranların fenomen müsabaka programı Survivor, yeni dönem hazırlıklarına başladı. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Survivor 2023 takımını yavaş yavaş açıklıyor. Türkücü Berdan Mardini, oyuncu Ümit Erdim ve Murat Eken’in akabinde dördüncü ünlü isim aşikâr oldu. Pekala Survivor 2023 takımına katılan dördüncü yarışmacı kim? Ayrıntılar içeriğimizde.
👇

Televizyonun en uzun soluklu müsabaka programı Survivor, yediden yetmişe geniş bir izleyici kitlesine sahip.

İzleyiciye keyifli anlar yaşatan program hem yarışmacılarıyla tıpkı vakitte konseptiyle bir epeyce kişi tarafınca ilgi görüyor.

Acun Medya tarafınca ekranlara gelen program, MasterChef’in final yapmasının akabinde yayın ömrüne yakın vakitte başlayacak.

Hem fiziki gücün tesirli olduğu oyunlarla tıpkı vakitte akıl oyunlarıyla karşımıza çıkan Survivor 2023’ün yarışmacıları merak ediliyordu. Acun Ilıcalı, birinci yarışmacının müzikçi Berdan Mardini olduğunu duyurdu.

Geçtiğimiz günlerde ise ikinci ve üçüncü yarışmacının Ümit Erdim ve Murat Eken olduğunu deklare etti.

Diğer yarışmacıların kim olduğu araştırılırken merakla beklenen dördüncü yarışmacının Yusuf Güney olduğunu açıklayarak herkesi şaşırttı.

Bakalım Survivor 2023 takımına katılacak öbür yarışmacılar kim olacak?