Şekerleme Bar Fikirleri: Düğünde tatlı köşesi nasıl tasarlanır

kolluk

New member
Göz seninle birlikte yer
Tatlı sürpriz: Düğününüz için şekerleme barını nasıl tasarlarsınız

The yıldız size en güzel şekerleme fikirlerini gösterir

© Tobias Buschmann / Getty Images


Bir düğünde bir şekerleme barı konuklar tarafından her zaman iyi karşılanır. Nasıl tasarlanacağı ve bunun için neye ihtiyacınız olduğu aşağıda gösterilmiştir yıldız.

Bir düğünde şeker barı kesinlikle göz alıcıdır ve konuklara kendilerine tatlı bir ikramda bulunmaları için harika bir fırsat sunar. Ayrıca düğün sloganınızı (eğer varsa) vurgulamanın da harika bir yoludur. İşte birkaç örnek.


Şekerleme fikirleri: Bunlar temalardır
Şekerleme Bar Teması: 1. Vintage


Bir parti için mükemmel olan sayısız slogan var. Şeker kutusu uygun gibi Eski Düğün. Antika şeker kavanozlarını kullanın ve Eczacı kavanozları. Dantel battaniyeler ve eski Dantel kurdeleler masa örtüsü olarak veya bardakları süslemek için mükemmeldir. Resim çerçeveleri ve antika tabelalar asmak için el yazısı etiketler her şeye nostaljik bir hava katmak.


2. Boho Şekerleme Barı
Bir diğer popüler slogan ise Bohem Şıklığı. Doğal renkler ve rustik öğelerle çalışmalısınız. Ahşap kaseler, sepetler, jüt veya Masa örtüsü olarak keten Ve Makrome süslemeleri Ve Düşkapanı. Küçük ahşap tabelalar el yazısı etiketlerKır çiçekleri veya sukulentlerden oluşan çiçek aranjmanları ve mumlar da konsepte oldukça uygundur.


3. Masal Şekerleme Barı
İçin Masal gibi bir düğün Parıltılı bardaklar ve kristal kaplar idealdir. Parıltılı veya narin pastel renklerdeki masa örtüleri, masal tatlıları. Küçük aynalar, peri ışıkları veya LED mumlar büyülü bir atmosfer yaratın. Daha egzotik bir şey seviyorsanız, tropikal temayı seçmelisiniz.


4. Tropikal Şekerleme Barı
Şu anda Tropikal Düğün yerleştirmek renkli kaselercanlı renkler, Palmiye yaprakları ve egzotik çiçekler dekorasyon konseptine mükemmel uyum sağlıyor. Küçük şemsiyeler veya kağıt, deniz kabukları ve kumdan yapılmış palmiyeler temayı tamamlar. Tropikal şekerleme barı, özel tatil yerleriyle ortak bir tarih yazan veya bir adada balayı planlayan çiftler için iyi bir seçimdir.


5. Rustik Şekerleme Barı
Son örneğimiz ise; rustik düğünBunun için şunları yapmalısınız: Mason kavanozlarımetal sepetler, masa örtüleri veya Çuval bezi koşucuları veya kareli kumaş. Ahşap elemanlar ve üzerine yazı yazmak için küçük tahtalar rustik şekerleme barına değer katar. Aşağıdaki şekerlemeler her şekerleme barı teması için mutlaka sahip olunması gerekenlerdir.


Şekerleme Fikirleri: Bu tatlılar her zaman iyi gider
Sakızlı ayıcıklar, şekerlemeler, çikolata parçaları ve karamel şekerler gibi klasikler her zaman güvenli bir bahistir. Ancak kişiye özel tatlılarDüğün tarihinizin veya adınızın baş harflerinin bulunduğu çikolata kalpler gibi ürünler çok popülerdir. Kalp şeklinde meyveli sakızlar, mini donutlar veya küçük kekler de misafirlerinizin bayılacağı bir diğer önemli üründür.


Mutfak eşyalarına gelince, sadece pratik olmakla kalmayıp aynı zamanda güzel görünen bazı şeyler vardır. Farklı boyut ve şekillerdeki güzel şeker kavanozları harika görünür ve istenildiği gibi dekore edilebilir. Küçük kürekler veya pense tatlıların hijyenik bir şekilde çıkarılmasına yardımcı olur. Kağıt torbalar veya küçük kutularMisafirlerinizin kendilerinin doldurabileceği bu kaplar hem pratiktir hem de eve götürebileceğiniz hoş bir hediyeliktir.


Bu dekoratif öğeler gözlere şölen sunuyor
Belirli bir temanız olmasa bile, bu dekoratif öğelerden vazgeçmemelisiniz: peri ışıkları, renkli flamalar veya çiçek aranjmanları şekerleme barınızı harika bir şekilde tamamlayabilir ve öne çıkarabilir. Misafirlerinizi şekerleme barına davet eden güzel yazılmış bir tabela pastanın üzerindeki kremadır. Sevgiyle tasarlanmış bir şekerleme barıyla, siz ve misafirlerinize kesinlikle olumlu hatırlanacak tatlı bir deneyim sunarsınız.


İlginizi çekebilecek diğer konular:Bu makale sözde ortaklık bağlantıları içeriyor. Daha fazla bilgi burada bulunabilir.


deb

#Konular