“Ne sevdiğimi biliyor musun?” Ben: “Neyi?” Çocuk: “Sadece sessiz kaldığında”

kolluk

New member
Haftanın Tweetleri
Çocuk (4): “Ne sevdiğimi biliyor musun?” Ben: “Nedir o?” Çocuk: “Sadece sessiz kaldığında”

Biraz kötülükten sonra gelen özgürleştirici kahkaha

© shapecharge / Getty Images

Susanne Baller

Sarılmalar ve mısır tarlaları arasında: Aile hayatının endişeleri ve sevinçleri çeşitlidir. Haftanın tweet'lerimiz biraz fikir veriyor.

Haftanın tweetlerinin tadını çıkarın!

“Anne, senin bu sarılmalarından sıkıldım, artık uyuyabiliriz.”

— Tatil Jules (@ed_ju1es) 16 Temmuz 2024

“Issız bir çölde hayatta kalmak için yanınıza ne alırdınız?”

Çocuk 2: “Bir tekne! Çünkü bir noktada denize ulaşman gerekiyor zaten, yoksa eve nasıl döneceğim?”

Bir tekne.
Benim de ilk düşüncem bu oldu.

— Çift Başparmaklı Adam (@doublethumbman) 14 Temmuz 2024

Eğer saat 16:00'da 5 günlük bir tatile çıkacak olsaydınız, işten eve saat kaçta dönerdiniz?
Kocaya soru
🙄

— Bayan Goose Bluemel (@Gaensebluemel) 18 Temmuz 2024

Suriyeli meslektaşım dehşete düşmüş, hatta öfkelenmişti.
“Ne oldu yahu?” dedim.
“Birisi kağıt öğütücüsünden çöpe kağıt parçaları atmış! ÇÖPE! Bunu teslim raporuna mı yazmalıyım? Bu doğru değil!”
BEN

— Ölüm Kaşlı Tavşan (@diewahreHaesin) 16 Temmuz 2024

K2 biraz hata yaptı.

K2: “Şimdi bunu nasıl normale döndürebilirim?”
Ben: “Oh, korkarım işe yarayacak tek şey bir akı kapasitörü.”
K2: “Tamam, nereden alabilirim?”

Bazı günler kendimi çok, çok yaşlı hissediyorum.

— Rudi Ruessel (@Schnuessel) 18 Temmuz 2024

Adam yemek yerken boğuluyor ve şiddetle öksürmek zorunda kalıyor. 9 yaşındaki çocuk endişeyle ona nasıl olduğunu sorarken ve acil bir arama yapma olasılığına karşı önlem olarak eline bir cep telefonu alırken, 4 yaşındaki çocuk kusmuk kovasını alıp adamın önüne koyuyor ve ondan daha sessiz olmasını istiyor.

— Bayan G. B. (@FrauGausB) 12 Temmuz 2024

Kreşten eve dönüş yolunda

Ben: “Ah, tahıl tarlaları. Onları çok güzel buluyorum!”
Çocuk (4): “Ve neyi güzel bulduğumu biliyor musun?”
Ben ne?”
Çocuk: “Eğer sadece sessiz kalırsan”

Hiç kimse çocuklar kadar çok laf sokamaz.

— Bayan Ma  (@MasMeinung) 15 Temmuz 2024

Hafta sonu için kelime

Her cuma, Twitter'da geçen hafta bizi etkileyen tweetleri seçiyoruz. Ya özellikle komik oldukları için ya da önemli olduğunu düşündüğümüz konulara değindikleri için. Aile hayatı her zaman güneş ve güllük gülistanlık olmadığı için, hepimiz onsuz da yapabileceğimiz şeyler yaşarız. Ama en azından onlar kadar önemlidir ve dikkatimizi de çekmelidir. Toplumumuzda bir şeylerin değişmesinin ve ideal olarak gelişmesinin tek yolu budur. Bu nedenle neşeli ve ciddi tweetlerin burada bir araya gelmesi kaçınılmazdır. Forrest Gump'ın annesinden öğrendiği şeyi yansıtır: “Hayat bir kutu çikolata gibidir, ne elde edeceğinizi asla bilemezsiniz.”

Aile hayatınızdan anekdotlar için teşekkür ederim, hayatımızı zenginleştiriyorlar – ve çoğu zaman hafta sonundan önceki son iş gününde de (eğer hafta sonu vardiyası yoksa…)! Bir hayranın isteği üzerine, eski tweet koleksiyonlarını da bulabileceğiniz ayrı bir sayfa oluşturduk.

Ayrıca haftanın tweetlerinin sizin için hafta sonunun habercisi olduğunu bize ileten e-postalarınız için de teşekkür ederiz!
🥰

“Vücutlarıyla Gurur Duyan Anneler”

Bu anneler çocuklarıyla ve vücutlarıyla gurur duyuyor

Gömülü bir tweet'ten daha fazla yer hak eden şeyler deneyimlerseniz, lütfen bize socialmedia@Haberler adresine bir e-posta gönderin. Konuda potansiyel görürsek, çünkü birçok insan için ilginç, ilham verici veya başka bir şekilde önemli olabilir, size geri döneceğiz. Bazı şeyler küçük gözlemlerle başlar ve ancak birçok insan benzer bir fenomeni veya sorunu fark ettiğinde büyür. İlhamınızı dört gözle bekliyoruz!

İnternetteki çocukların yararları ve tehlikeleri konusunda etkili kişiler

Çocuklarınızı çevrimiçi göstermeli misiniz? Instagram'da çocukların iş dünyasındaki etkileyiciler

14:36 dak

Videoyu izle: Sosyal ağlarda, ailelerinin günlük hayatlarını paylaşan sayısız ∞∞∏∞∞ var. Özellikle Çocuklar burada genellikle odak noktasıdır. Ancak çocukların resimleri internette herkese açık olarak paylaşılmalı mıdır? Stern, internette çocukların avantajları ve tehlikeleri hakkında etkili kişiler Mirella ve Alicia Joe ile konuştu.

#Konular