Müge Anlı Yayını Kesti: Kuzenini Kaçıran Adam Stüdyoya Gelince Ayakkabılar Havada Uçuştu!

kolluk

New member
Müge Anlı ile Tatlı Sert programına gelen Derya ve Taner Bar çifti kuzeniyle kaçan kızları Gülsüm’e kavuşmak için Müge Anlı’dan yardım istemişti. Bugün stüdyoya hem 18 yaşındaki Gülsüm tıpkı vakitte kaçtığı kuzeni Kadir geldi. Kadir’in açıklamalarının akabinde anne Derya kendini tutmayıp ayakkabısını canlı yayında fırlattı.

Derya ve Taner Bar çifti, 18 yaşındaki üniversite öğrencisi kızları Gülsüm Bar’ın 26 Kasım’dan beri kayıp olduğunu belirterek gözyaşları ortasında Müge Anlı’dan geçtiğimiz gün yardım istemişti.

Feryat ederek kızlarını arayan Bar çifti, anne Derya’nın ablasının oğlunun yani Gülsüm’ün kuzeni tarafınca kaçırıldığını tez etmişti.

Gülsüm’ün yurttan aileme gidiyorum diyerek müsaade aldığını belirtmişlerdi.

Ortadan kaybolduğunda Antalya’daki ablasının yanına giden Derya ve eşine ablası ve eniştesi şiddet uyguladıklarını, Derya’nın eniştesinin kendi boğazını sıktığını ve ablasının ağzını kapattığını anlatmışlardı.

Bu ortada, Kadir’in babası da yayına telefonla bağlanarak oğlunun ve Gülsüm’ün nikah için süreçlere başladıklarını, gün almaya gittiklerini söylemişti.

Daha evvel 2 defa evlenen kuzenine kaçan Gülsüm bugün de stüdyoya geldi ve ailesi kızlarına kızlarına kavuştu. Gülsüm, kendi isteğiyle kaçtığını söylemiş oldu.

Tabii Gülsüm yayına tek başına gelmedi. Kaçtığı Kadir de onunla birlikte stüdyoya geldi. Kadir, Gülsüm’ü kaçırmadığını, kendisinin kaçtığını söylemiş oldu. O anlarda ise anne Derya çıldırdı, Gülsüm de dışarı çıkmak istedi.

Daha fazla dayanamayan Derya, ayakkabısını canlı yayında Kadir’e fırlattı. Sakinleştikten daha sonra Kadir, kuzeni Gülsüm için “Ben namusumu yarı yolda bırakmam” dedi.

Derya ondan sonrasında “Gülsüm’ü kaçırmasaydı, küçük kızımı kaçıracaktı” dedi. Ayrıyeten Kadir’in daha evvel de 14 yaşındaki bir kız çocuğunu da kaçırdığı ortaya çıktı.

Ayrıca Gülsüm, annesinin amcasının oğluyla evlendireceğini de sav etti. Ailesiyle gitmek istemediğini, Kadir’le gideceğini söylemiş oldu.

Derya’nın ablası Elvan yayına bağlandı ve ‘Benim bunlardan haberim yok’ dedi. Yayına bağlanan bir bayan da Kadir’in 13 yaşındaki kardeşinin bir erkeğe para karşılığı verildiğini anlattı.