Mesken Halkı Birbirine Girdi! Arbedenin Hakim Olduğu Kısmetse Olur Aşkın Gücü’nün 2. Kısmında Kaosa Doyduk!

kolluk

New member
Hafta içi her gün YouTube’da yayınlanan Kısmetse Olur Aşkın Gücü programının 2. kısmı dün akşam ekranlara geldi. Kısmetse Olur’un 2. kısmında ise kaos ve arbede tüm konut halkını tesiri altına almıştı! Erkekler ve bayanlar içinde çıkan tartışmalar, meskenin tansiyonunu bir çok yükseltti!

Kısmetse Olur: Aşkın Gücü programı tüm süratiyle devam ediyor! Yayınlanan ikinci kısmında kaosa ve arbedeye doyduk desek yeridir!

Ekrandan birbirleriyle konuşma fırsatı bulan gelin ve damat adayları, günün geri kalanında tanışır kaynaşır diye düşünürken bi’ anda herkes birbirine girdi!

Neler mi oldu? Gelin öğrenelim!

Öncelikle Aybüke “Serdar’ın ikinci tercihi olmak nasıl bir his?” sorusuyla Şeydanur’u sinirlendirirken günün birinci tartışmasını başlatmış oldu.

Şeydanur ile dalga geçtiğini söyleyen konut halkı Aybüke’nin üstüne giderken çıkan üslup tartışması hararetini arttırdı. Yaren ve Ayşenur’un da müdahil olduğu tartışmada Aybüke yaşından vuruldu. Aybüke ise “Özür dilerim ablalarım” diyerek ortalığı daha da gerdi.

Yaren, sesini yükselten Aybüke’ye yükselirken Şeydanur ise ‘Üniversite okuduğunu söylüyorsun, ben lise mezunu halimle sana üslubu öğreteceğim!’ dedi.

Günün ikinci tartışması ise Erol ve Zeyd içinde yaşandı. Erkek adaylar muhabbet ederken ortamı germek için büyük gayret sarf eden Zeyd, sorularıyla başka adayları delirtti. Erol ise “Sen zevzek bir adamsın” diyerek Zeyd’in üstüne giderken Zeyd ise “Hemen nargile kafeye randevu alıyorum sana” diyerek Erol’un görünüşüne laf attı.

Bu sırada Hikaye Serter gelip ortalığı sakinleştirdi ve Yaren’in para sevgisiyle ilgili bir mevzu açtı. Damat adayları Yaren’e reaksiyon gösterirken Sedat ve Tolga içinde üçüncü bir tartışma patlak verdi.

Tolga, kendisine reaksiyon gösteren Sedat’a ‘Gözükmeyen bir beşersin, kızlarla konuşamıyorsun, kendini göstermen lazım. Bu yüzden bana sarıyorsun.’ derken Sedat, ‘Kendini gösterme işinde seni geçemeyiz. Unutulmuşsun, tekrar buraya gelip kendini hatırlatmak istiyorsun’ dedi.

Bu ortada ortaya ufak bi’ fişnik sıkıştıralım; Yaren’in popo implantı 10 bin dolar tutarındaymış.

Gecenin tahminen de en hararetli tartışması Merve ve Cansel içinde yaşanan ‘boy ve frikik’ kavgasıydı! Merve, Cansel’in kısa giysisinin gerisinde uzunluğunun ve kendisini gösterecek bir şeyi olmamasının yattığını söylemiş oldu.

Merve, yaptığı bir hareket kararı poposunun açılmasıyla dalga geçen Cansel’i topa tuttu. Birinci başta şakalaşan ikilinin içindeki tansiyon Merve’nin Cansel’e “Hadi canım uza bakayım.” demesiyle giderek arttı.

Cansel’in yanlış bir hareketi kararı Merve yere düşmüş ve eteği açılmış. Bunun üstüne Cansel’in bunu bilerek yaptığını düşünen Merve ‘Fiziğimle senin önüne geçeceğimi biliyorsun, boyun yok posun yok’ diyerek Cansel’in üstüne gitti.

Cansel ise “Sen bana ‘Uza’ diyebilecek bir insan değilsin. Sen uzuyorsun, gidersin o denli tıpış tıpış” dedi. Ayrıyeten Cansel, Merve’nin üstüne yürümekten de çekinmedi…

Cansel ayrıyeten “Öyle küçük mini bir Barbie üzere görünebilirim dışarıdan lakin benim de sert bir tarafım var. Ona göre dikkat edin kendinize” dedi.

Valla tüm hengameleri tıpkı bu biçimde izledik… Pekala siz ne düşünüyorsunuz, eski Kısmetse Olur ruhu geri dönüyor mu?