Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 8. Kısım Fragmanı Yayınlandı: Gömlek Yırtandan, Boynuzlanana Yeni Aday Faciası!

kolluk

New member
Kısmetse Olur: Aşkın Gücü’nde yepisyeni bir haftaya birinci adımı attık bile. 19 Aralık Pazartesi günü düzenlenen galada erkekler konutundan Kaan yarışa veda etmiş, birinci haftanın gazabına uğrayan isim olmuştu. Tüm eleme gerilimini üstünden atan Kısmetse Olur adaylarını daha hayli aşklarına odaklanabilecekleri ve yeni bir isimle tanışabilecekleri bir hafta bekliyor. Gelin bakalım Kısmetse Olur: Aşkın Gücü yeni kısımda neler olacak…
👀

Geçtiğimiz haftanın beklenmedik bağlantısı Yaren ve Erhan bu haftaya bomba üzere giriyor güya, ne dersiniz? İsminin yanına kalp yapılmış Yaren’in. Erhan buna karşılık “Ben yapmadım fakat benim say sen” diyor.

En başından beri birbirlerine koşar adım ilerleyen çiftimiz Aybüke ve Tolga ise görüşemedikleri bu kısa vakitte özleşmiş. Kalpler ekrandan gözümüze giriyor adeta.

Serdar’ın girişte yaptığı hareket ise Şeydanur’u güldürüyor. Gömleğini çıkartan Serdar’a bunu niye yaptığını sorunca “Şov yapıyorum” yanıtını alan Şeyda kahkahalara boğuluyor.

Tek gösteri yapan Serdar değil olağan ki… Yaren’in solaryuma bayılan kendi tabiriyle “beyi” olarak bahsetmiş olduğu Erhan, oynarken gömleğini yırtıyor.

Geçtiğimiz galada gözümüze çarpan bir ikili de Ayşenur ve Sedat oldu. Güya Sedat’ın pek gönlü yok bu alakaya lakin Ayşenur yaş pürüzünü geride bırakmış üzere görünüyor. Ağzından kaçırdığı “aşko” sözü de bunu ispatlar nitelikte.
👀

Ne olduğunu anlamıyoruz fakat Kısmetse Olur burası. Yeliz haftaya başlarken suratını alamıyor ve tüm gün Tuğçe ile uğraşıyor.

Gelelim bu haftanın en heyecanlı olayına. Erkekler konutundan elenen Kaan yerine yeni bir aday geliyor; Furkan. Ayşenur’un bir haftadır bekliyorum dediği aday olabilir mi kendisi?

Bizce olamaz üzere. Konuta gelir gelmez Aybüke’yi dansa kaldıran Furkan, kızlar meskeninde dedikoduların başlamasına yol açıyor.

Durum erkekler konutunda tıpkı değil maalesef. Sedat, Tolga’dan daha epey öfkelenirken Zeyd’in “Boynuzlandın sen” demesi ortamı yeterlice geriyor.

Furkan ortalığı birbirine katmaya niyet etmiş muhakkak. Kırmızı odaya da Cansel’i çağırarak Oğulcan’ı da karşısına alıyor.

Eve gelip erkeklerle tanışması ise başka bir karmaşa. Kız arkadaşının dansa kalkmasına sonlu olan Tolga’dan, Furkan’a dans teklifi gidiyor.
😂
Furkan ise epeyce rahat, epeyce profesyonel. “Sen kalede kaleci var diye gol atmaz mısın?” diyor.

Buna reaksiyon Serdar’dan geliyor. ‘Sana bir gol atarız kanka var ya aklın durur. O denli konuşma sakın.’ biçiminde tehdit lafları duyuyoruz.

Yaren’le bir şey oldu mu bilmiyoruz fakat arkadaşları konusunda son derece hassas olan Erhan durur mu, “Bak bu biçimde konuşuyorsun ya, kalbini kırarız senin. Bilhassa de ben kırarım” diyor. Birebir anda Serdar’ın da çıldırdığını görüyoruz.

Bölüme damgasını vuracak hadiselerden bir tanesi ise Ayşenur’un bu denli yaşanmışlık üstüne patlaması oluyor. Annesinin kanser hastası olmasıyla ilgili açıklamada bulunan Ayşenur gözyaşlarına hakim olamıyor.

Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 8. Kısım Fragmanı: bakalım neler olacak…