Kısmetse Olur Aşkın Gücü 5. Kısım Fragmanı Yayınlandı: Twerk Yapmaya Çalışan Zeyd Herkesi Güldürdü

kolluk

New member
Uzun bir ortadan daha sonra yenidendan izleyicilerle buluşan Kısmetse Olur Aşkın Gücü, yeni formatı ve yarışmacılarla hayli beğenildi. Daha birinci kısımdan herkesi ekrana başına kilitleyen programın, geniş bir izleyici kitlesi bulunuyor. Hafta içi her gün Youtube’da yayınlanan programın 5.bölüm fragmanında yaşananlar ise herkesi güldürdü.

Uzun bir ortadan daha sonra yinedan izleyicilerle buluşan Kısmet Olur’un birinci kısmı 12 Aralık Pazartesi günü yayınlandı.

Yeni formatıyla izleyici karşısına çıkan programın sunuculuğunda ise Hikaye Sertler bulunuyor. İçinde tanıdık isimlerinde olduğu 9 erkek ve 9 bayan yarışmacı evleneceği kişiyi bulmak için uğraş edecek.

Kısmetse Olur: Aşkın Gücü’nün 5.bölüm fragmanında; Aybüke ve Tolga birbirlerine karşı hislerini açıklarlar. Fakat sunucu, Tolga’nın adım atmamasının sebebinin aşık olmaktan korktuğunu söyler.

Zeyd ve Ayşenur içinde ise tatlı tatlı atışmalar yaşanır. Zeyd’in Ayşenur’a karanlıkta fazlaca güzelsin demesinin üzerine Ayşenur, aşık olur bak başıma bela edersiniz demesi üzerine eğlenceli anlar yaşanır.

Sedat, milyonların önünde rap yaparak Aybüke ile uğraşmaya devam eder. Favori damat adaylarından biri olan Erol ise 9 bayan yarışmacı ve sunucuya çiçek alarak her insanın kalbini kazanır.

Serdar ve Şeydanur içinde yakınlaşma yaşanırken Aybüke ve Tolga’nın ortası ise açılır. Erol’un, ”ben gidersem sen ne yapacaksın” demesi üzerine Yeliz’in ”burada biraz daha ilerlemiş olsaydık ben de gelirdim” diye karşılık vermesi herkesi şaşırtır.

Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 5. Kısım Fragmanı