Kısmetse Olur Aşkın Gücü 4. Kısım Fragmanı Yayınlandı: Kızlar ve Erkekler Meskeninde Tansiyon Yükseliyor

kolluk

New member
Tam 5 yılın akabinde bir daha ekranlara dönen Kısmetse Olur Aşkın Gücü yeni formatıyla gündem oldu. Yayınlandığı periyoda damgasını vuran izdivaç programının her kısmı milyonlarca kişi tarafınca izlenmeye başladı. Pazartesi günü yayın hayatına başlayan Kısmetse Olur’da tansiyon düşmek bilmiyor. Kısmetse Olur’un 4. kısım fragmanı da yayınlandı. Fragmanda ortalığın bir sefer daha karıştığını görüyoruz. Hem kızlar birebir vakitte erkekler konutunda ipler çok geriliyor.

Hadi ayrıntılara bakalım…

Kısmetse Olur 12 Aralık Pazartesi günü ekranlara bomba üzere bir dönüş yaptı. 2017 yılında izdivaç programlarının yasaklanmasının akabinde final yapan Kısmetse Olur’un yeni formatı kısa müddette inanılmaz ilgi gördü.

Sunuculuğunu Hikaye Serter’in üstlendiği Kısmetse Olur’un her kısmında kaos ve entrika doruklarda yaşanıyor. Yeni formatla bir arada 9 gelin ve 9 damat adayı hayat arkadaşını bulmak için uzun bir yoldan geçecek.

Kısmetse Olur’un 4. kısım fragmanı Aybüke ve Tuğçe içinde yaşanan tansiyonla başlıyor. Tuğçe, Aybüke’nin kendisine karşılık söylemiş olduği kelamların akabinde ona ”rezilsin bence” dediği duyuluyor.

Tansiyonun bir an bile düşmediği kızlar meskeninde Yeliz de kendisine hakim olamıyor. ”Ben asla hanım ağayım falan demedim. bu biçimde bir şey de kabul etmedim.” kelamlarını sarf eden Yeliz’in ortası Ayşenur ile pek geriliyor.

Durum erkekler meskeninde de epey farklı değil. Programın birinci kısımdan beri dikkatleri üzerine çeken Erol, meskendeki öteki damat adaylarıyla geriliyor, bilhassa de Oğulcan ile.

Yaren’in ”sinirden ağlayacağım artık, fazlaca sinirledim” kelamları ise hepimizin dikkatini çekti.

Şimdiden yaşananları baz aldığımızda Ayşenur ve Yeliz içinde Erol için daha epeyce tartışmaya şahit olacağız üzere.

Serdar ve Şeydanur’un Kırmızı Oda’daki muhabbetleri ise bize ”yeni çift mi doğuyor?” dedirtti. Şeydanur’un kızlar meskeninde söylemiş olduği ”Serdar artık enişteniz diyebiliriz.” kelamları de fikirlerimize yanıt niteliğinde.

Oğulcan’ın Kırmızı Oda’da Cansel’e ”Özledin mi beni?” demesi üzerine kalpler havalarda uçuşuyor olağan. Cansel de bu soruya heyecanla ”Evet özledim” diye karşılık veriyor.

Kısmetse Olur programında Cansel ve Oğulcan ikilisinin ismini daha fazlaca duyacağız üzere görünüyor. Bakalım çift içinde neler yaşanacak?

Sosyal medyada gündem olan ikililerden olan Aybüke ve Tolga da el ele geldi. İkili içinde dönen muhabbette geçen ”Biz buranın en güzel çifti olacağız.” sözleri de gündem oldu.

Kısmetse Olur Aşkın Gücü 4. Kısım Fragmanı