Kardeşlerim 68. Kısım İzleme Ekranı: Kardeşlerim Son Kısım Tek Modül Full İzle

kolluk

New member
ATV’nin sevilen dizilerinden Kardeşlerim, dün akşam yeni kısmı ile izleyicilerinin karşısına çıktı. Kardeşlerim’in başrollerinde başrollerinde Celil Nalçakan, Fadik Sevin Atasoy ve Cüneyt Mete yer alıyor. Dün akşam yayınlanan yeni kısımda yaşananlar ise heyecan yarattı. Kardeşlerim son kısmı kaçıranlar yahut Kardeşlerim’in son kısmını yeniden izlemek isteyenler için; Kardeşlerim 69. kısım izleme ekranı…


ATV ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim, her Cumartesi olduğu üzere dün akşam da yeni kısmı ile ekranlara geldi. Son kısımda yaşananlar ise heyecanla takip edildi.


Kardeşlerim Son Kısımda Ne Oldu?Ömer, öğrendiği gerçekle hayatının şokunu bir defa daha yaşar. huduttan ne yapacağını bilemeyen Sarp ise bu durumu kabullenmekte kuvvetlik çeker. Berk ve Sarp girdikleri savdan vazgeçmez ve durum öteki bir boyut kazanır. Yeterlice badireye giren Şengül, etrafının de yardımı ile sinsi bir plan yapar. Nebahat, Asiye’yi Doruk’tan uzak tutmak için elinden geleni yapar. Berk ve Aybike içinde ise değerli olaylar olur. Ahmet ve Şevval gayelerine bir adım uzaktayken Yasmin konakta gördüğü ile büyük bir şaşkınlık yaşar.


Kardeşlerim 68. Kısım İzleme Ekranı


KARDEŞLERİM SON KISIM TEK MODÜL FULL İZLE