Infinix Zero Ultra savlı geliyor! İşte aygıtın onaylanan özellikleri

BarnaBi

Global Mod
Global Mod
Infinix Zero Ultra savlı geliyor! İşte aygıtın onaylanan özellikleri Hong Kong merkezli akıllı telefon üreticisi Infinix, akıllı telefon dünyası kelam konusu olduğunda giderek tanınan hale geliyor. Türkiye’de de değerli bir kitlesi bulunan şirket, üst seviye bir modelle gelmeye hazırlanıyor. Şirket, Infinix Zero Ultra ile ilgili bir tanıtım içeriği paylaştı.

Infinix Zero Ultra, 200 megapiksel kamera, 180W süratli şarj ile geliyor

Akıllı telefon dünyası, son senelerda büyük gelişmelere sahne oluyor. Bu gelişmeleri öncülerinden birisi olmak isteyen Infinix, yeni modelindeki birtakım özelliklerle çıtayı belirliyor. Tanıtım tarihi yaklaşan Infinix Zero Ultra ile ilgili paylaşılan tanıtım içeriğinde 180W Thunder Charge dikkatleri çekiyor.

Infinix, bu yılın başında 180W Thunder Charge’ı duyurmuştu. Tanıtılan süratli şarj özelliği birinci modeline kavuşmuş oldu. Öte yandan aygıt, kamera özellikleriyle de savlı geliyor. Yapılan paylaşıma bakılırsa model, 200 megapiksel ana kamerayla piyasaya sürülecek. Fakat aygıtın kamera özelliklerini tam yansıtmasının önünde küçük bir pürüz bulunuyor.

Infinix Zero Ultra, işlemci koltuğunda Mediatek’in Dimensity 920’sine yer veriyor. Lakin işlemci, en çok 20 megapiksellik çift kameraları ya da 108 megapiksele kadar tek ana kameraları destekliyor. Şirket, 200 megapiksel kamerayı destekleyebilmek ismine özel bir ISP’ye yer verebilir. Ek olarak ranıtım içeriğine göre geride üçlü bir kamera dizilimi bulunuyor. Fakat öteki iki kameranın özellikleri çabucak hemen paylaşılmadı.

Daha evvel elde edilen bilgilere nazaran aygıt, 4.500 mAh batarya desteklenecek. Ön panelde ise 2.5D kavisli kenarlara sahip 120Hz’lik OLED ekrana sahip olacak. Ekran, Full HD+ çözünürlüğe sahip 6.8 inçlik bir panel olacak. Yeni Infinix modeli, 8GB RAM ve 256 GB depolama ile gelecek. Son olarak Infinix Zero Ultra’nın 28 Ekim 2022’de piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Yeni Infinix modeli hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşınız.