Haftanın Tweetleri: “Evet! Kışlık yağlarım nihayet gitti. Artık Çin böreğim var!”

kolluk

New member
Haftanın Tweetleri
“Evet! Kışlık yağlarım nihayet gitti. Artık Çin böreğim var!”

Afiyet olsun!

© master1305 / Getty Images

Susan Baller

Çiçekler ve Çin böreği arasında: Aile hayatının kaygıları ve sevinçleri çok çeşitlidir. Haftanın tweet'lerimiz biraz fikir veriyor.

Haftanın tweetlerinin tadını çıkarın!

Sevgililer Günü için çiçek aldım. Oğlum benden kız arkadaşı için de biraz getirmemi istedi (parasını kendisi ödedi). Yaptım. Renkli buketler birbirine çok benziyor.
O (daha sonra): “Buketler çok benzer görünüyor.”
Ben evet.”
O: “Bu bir sorun.”

— Genç Lerther'in Söğütleri (@TheDirt12) 15 Şubat 2024

“Bak ne kadar şeker topladım!”

Çocuklar 'benim evim, benim arabam, eşim'
😁

— Caro von und zu Reicht (@Caro_reichen) 12 Şubat 2024

Anaokulu, uygulamada bodrumda dev bir örümcek bulduklarını, gözetleme camından ona baktıklarını ve ardından bahçeye saldıklarını bildiren günlük bir rapor yayınlıyor.

Lemming gelecekte oraya varacak
🤷🏻‍♀️
pic.twitter.com/Dyl5CR35BL

— Die Christl (@bienibruemm) 15 Şubat 2024

Sabah stresi. K2'den acele etmesini rica ediyorum. İşinin bittiğini söylüyor. Ama henüz tuvalete gitmemişti.
K2: Zorunda değilim!
Ben gerçekten?…
K2: evet. Gidebiliriz.
Ayakkabılarımı ve ceketimi giydim.
..
K2: Peki peki. Zaten pantolonumu henüz kapatmamıştım.
😐

— Jules (@ed_ju1es) 15 Şubat 2024

Çocuklarınız var, her odanın arkalarındaki ışıkları sürekli kapatıyorsunuz ve sonra ölüyorsunuz.

— B.'den Bayan G. (@FrauGausB) 13 Şubat 2024

Yay! Sonunda kış yağlarım gitti.

Artık bahar rulolarım var!

— Şehir Su Samuru (@stebbele) 12 Şubat 2024

Hafta sonu için kelime

Her Cuma Twitter'da geçtiğimiz hafta bizi etkileyen tweet'leri seçiyoruz. Ya özellikle komik oldukları için ya da önemli bulduğumuz konulara değindikleri için. Aile hayatı her zaman güneşli ve güllük gülistanlık olmadığından, hepimiz onsuz kolayca yapabileceğimiz şeyler de yaşarız. Ama en az onlar kadar önemlidirler ve bizim de dikkatimizi çekmeleri gerekir. Bir şeyin toplumumuzu değiştirmesinin ve ideal olarak iyileştirmesinin tek yolu budur. Dolayısıyla neşeli ve ciddi tweetlerin burada çarpışması kaçınılmaz. Forrest Gump'ın annesinden öğrendiklerini yansıtıyor: “Hayat bir kutu çikolata gibidir, içinden ne çıkacağını asla bilemezsin.”

Aile hayatınızdan anekdotlar için teşekkür ederiz, hayatlarımızı zenginleştiriyorlar – ve genellikle hafta sonundan önceki son iş günü (hafta sonu işi yoksa…)! Bir hayranımızın isteği üzerine eski tweet koleksiyonlarını da bulabileceğiniz kendi sayfamızı oluşturduk.

Haftanın tweet'lerinin sizin için de hafta sonuna denk geldiğini bize bildirdiğiniz e-postalarınız için de ayrıca teşekkür ederiz!
🥰

“Vücuduyla Gurur duyan Anneler”

Bu anneler çocuklarıyla ve vücutlarıyla gurur duyuyor

Gömülü bir tweet'ten daha fazla alanı hak eden şeylerle karşılaşırsanız lütfen bize Socialmedia@Haberler adresine bir e-posta gönderin. Pek çok insan için ilginç, ilham verici veya başka bir şekilde önemli olabileceği için konuyla ilgili bir potansiyel görürsek, size geri döneceğiz. Bazı şeyler küçük gözlemlerle başlar ve ancak birçok kişi benzer bir olguyu veya sorunu fark ettiğinde büyür. İlhamınızı sabırsızlıkla bekliyoruz!

İnternette çocuk sahibi olmanın avantajları ve tehlikeleri hakkında etkileyiciler

Videoda izleyin: Sosyal ağlarda ailelerinin günlük yaşamını paylaşan sayısız anne blog yazarı var. Burada özellikle çocuklar sıklıkla odak noktasıdır. Peki çocukların resimleri internette halka açık olarak paylaşılmalı mı? Stern, etkili isimler Mirella ve Alicia Joe ile internette çocuk sahibi olmanın avantajları ve tehlikeleri hakkında konuştu.

#Konular