Haftanın Tweetleri: Çocuklar farklıdır. Bazıları resimli bulmacalar çözüyor, bazıları ise sadece kitabı yiyor

kolluk

New member
Haftanın Tweetleri
Çocuklar farklıdır. Bazıları resimli bulmacalar çözüyor, bazıları ise sadece kitabı yiyor

Afiyet olsun!

© Vyacheslav Dumchev/Getty Images

Susan Baller

Gökkuşakları ve film gecesi arasında: Aile hayatının endişeleri ve sevinçleri çok çeşitlidir. Haftanın tweet'lerimiz biraz fikir veriyor.

Haftanın tweetlerinin tadını çıkarın!

Hangisini daha tatlı bulacağımı bilmiyorum. Büyüklerin gnocchi'nin kaydettiği her ilerlemeye duyduğu heyecan ya da aşırı abartı.

“Anne, az önce gökkuşağı dedi gerçekten!”

— Alwayshungryalwaystired (@Anjavielts) 17 Nisan 2024

Beş yaşındaki bir çocuk, her osurduğunuzda “osurdum” demek zorunda olmadığınızı ne zaman anlayacak?

—  MenschJuli  (@mensch_juli) 17 Nisan 2024

Çocuğunuzdan beklemediğiniz cümleler (11):
“Aksi takdirde öğretmenlerin sınıfta söylediği her şeyi hatırlamak zorunda kalırsınız.”

Sinir bozucu babadan spontan cevap (53):
“Haftanın beş günü neden okula gittiğinizi anlamaya çok yaklaştınız.”

K: “Vay be! Baba!”

— Martin Möller
📯
(@VeryBigM) 17 Nisan 2024

Kızı bugün kendisi için aynalı dolap bölmesi talep etti.

Kişisel eşyalarım için mücadele başladı!

— ŦЯΛUVΛЛSΛSS (@FrauVanSass) 16 Nisan 2024

K1 ve K2 “kardeş” oynamak istiyor (sormayın!
🙄
😂
).
K3'ün küçük kardeş olması gerekiyor ve onları geri çevirmek istemiyor ama aslında kitabına bakmaya devam etmeyi tercih ediyor.
Öneri K3: “Henüz doğmadığımı oynayabilir miyiz lütfen?”

— Marika (@early_enough) 16 Nisan 2024

Ben: “Dostum, çok kolay etkileniyorum.”
Kocam: “Değilsin.”
Ben: “Doğru aslında.”

*dünkü diyalog. Neden bu kadar güldüğünü ancak bugün anlayabildim.

— MissTrelawny (aynen böyle!) (@fingerplaustert) 19 Nisan 2024

1 saatlik çocuk doğum günü partisinden sonraki durum:

– 1 çocuk içeri girmeye cesaret edemiyor
– 1 çocuğun elma suyu spritzer'i yüksek
– 1 çocuk bana Benjamin Blümchen'in Zorro'dan daha havalı olduğunu söylediği için ihraç edildi
– Pastayı keserken Benjamin Blümchen'i yaraladığımda 1 çocuk ağladı

— Çift Başparmaklı Adam (@doublethumb) 14 Nisan 2024

Çocuklar farklıdır. Bazıları resimli bulmacalar çözüyor, bazıları ise sadece kitabı yiyor.

— ᴍɪᴛᴄʜ  (@SonsOfGandalf) 13 Nisan 2024

Spinnefuchs'ta film gecesi.
Dilek ve Stullenteller var.

Bu da ilham veriyor: “Aman Tanrım! EVET! Teşekkürler anne!!!” Tahtalara bakmak işi yapmaktan keyif almamın nedenidir. pic.twitter.com/YxGOjG20Ko

🕷
🦊
Örümcek Tilki (@Randalemama) 12 Nisan 2024

Hafta sonu için kelime

Her Cuma Twitter'da geçtiğimiz hafta bizi etkileyen tweet'leri seçiyoruz. Ya özellikle komik oldukları için ya da önemli bulduğumuz konulara değindikleri için. Aile hayatı her zaman güneşli ve güllük gülistanlık olmadığından, hepimiz onsuz kolayca yapabileceğimiz şeyler de yaşarız. Ama en az onlar kadar önemlidirler ve bizim de dikkatimizi çekmeleri gerekir. Bir şeyin toplumumuzu değiştirmesinin ve ideal olarak iyileştirmesinin tek yolu budur. Dolayısıyla neşeli ve ciddi tweetlerin burada çarpışması kaçınılmaz. Forrest Gump'ın annesinden öğrendiklerini yansıtıyor: “Hayat bir kutu çikolata gibidir, içinden ne çıkacağını asla bilemezsin.”

Aile hayatınızdan anekdotlar için teşekkür ederiz, hayatlarımızı zenginleştiriyorlar – ve çoğu zaman hafta sonundan önceki son iş gününü de (hafta sonu işi yoksa…)! Bir hayranımızın isteği üzerine eski tweet koleksiyonlarını da bulabileceğiniz kendi sayfamızı oluşturduk.

Haftanın tweet'lerinin sizin için de hafta sonuna denk geldiğini bize bildirdiğiniz e-postalarınız için de ayrıca teşekkür ederiz!
🥰

“Vücuduyla Gurur duyan Anneler”

Bu anneler çocuklarıyla ve vücutlarıyla gurur duyuyor

Gömülü bir tweet'ten daha fazla alanı hak eden şeylerle karşılaşırsanız lütfen bize Socialmedia@Haberler adresine bir e-posta gönderin. Pek çok insan için ilginç, ilham verici veya başka bir şekilde önemli olabileceği için konuyla ilgili bir potansiyel görürsek, size geri döneceğiz. Bazı şeyler küçük gözlemlerle başlar ve ancak birçok kişi benzer bir olguyu veya sorunu fark ettiğinde büyür. İlhamınızı sabırsızlıkla bekliyoruz!

İnternette çocuk sahibi olmanın avantajları ve tehlikeleri hakkında etkileyiciler

Videoda izleyin: Sosyal ağlarda ailelerinin günlük yaşamını paylaşan sayısız anne blog yazarı var. Burada özellikle çocuklar sıklıkla odak noktasıdır. Peki çocukların resimleri internette halka açık olarak paylaşılmalı mı? Stern, etkili isimler Mirella ve Alicia Joe ile internette çocuk sahibi olmanın avantajları ve tehlikeleri hakkında konuştu.

#Konular